Orduspor Transfer Yapamıyor

PTT 1. Lig’de ilk yarıyı 7 puanla ligin son sırasında tamamlayan Orduspor’un devre arasında transfer yapması tehlikeye girdi.

Orduspor Transfer Yapamıyor
Orduspor Transfer Yapamıyor Hayrettin Yavuz

Eski futbolcular Fatih Tekke, Fevzi Elmas, İbrahim Kaş, Ferhat Çökmüş, Hasan Kabze ve Şamil Cinaz'ın alacaklarından dolayı Orduspor'un transfer tahtasının kapalı olduğu ortaya çıktı. Orduspor'un bu futbolculara 5 milyon lira ödeme yapması halinde transfer tahtasının açılacağı bildirildi. En yüksek ödemenin 2 milyon lira ile Fatih Tekke'ye yapılması gerektiği de belirtildi.

Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen, futbolcularla görüşmelerin sürdüğünü ve kendilerinden anlayış beklediklerini söyledi. Türkmen, durumu teknik direktör Ziya Doğan'a anlattıklarını ve eldeki kadro ile devam etme kararı aldıklarını belirterek, "Transfer tahtasını açarsak transfer yapacağız. Açamazsak elimizdeki oyuncularla devam edeceğiz. Hocamızla bir sorun yok, devam ediyoruz. Ayrıca başka takımlara kiralık verdiğimiz Murat Torun, Reha Kurt ve Gökhan Merali'yi de geri çağırdık" dedi. - ORDU

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi