Çürük Elma İstemiyorum

Orduspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, önemli açıklamalarda bulundu. Albimo Alanyaspor maçı öncesi futbolculara üstü kapalı mesajlar da gönderen Doğan, “İçeride bir tane çürük elma tutmak istemiyorum. O tek çürük elma, bir kasa elmayı darmadağın eder” diye konuştu.

Çürük Elma İstemiyorum
Çürük Elma İstemiyorum Hayrettin Yavuz
 
Doğan, kulübün Durugöl Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, hafta sonu sahalarında oynayacakları Albimo Alanyaspor maçını kazanmak istediklerini söyledi. Albimo Alanyaspor karşısında ellerinden gelenin en iyisini yapıp devreye moralli girmek istediklerini belirten Doğan, ancak işlerinin zor olduğunu ifade etti. Takımdan 6 oyuncunun ayrıldığını ve 4 oyuncusunun da sakat olduğunu vurgulayan Doğan, "Takım çalışmasında zorlanıyoruz. Kadro taktik çalışma yapmak için yeterli değil. Altyapıdan 4-5 oyuncu alacağız. Zor şartlarda devrenin gelmesini bekliyoruz. Sıkıntıları çeken benim. Oldukça zor günler geçiriyoruz. Albimo Alanyaspor karşısında oyuncularım var gücüyle mücadele edecekler. Bu maçta 3 puanı herkesten çok ben istiyorum" ifadesini kullandı.

BU SÖZLER DE TARAFTARA
Orduspor camiasında yaşanan gelişmelerde en çok sıkıntıyı kendisinin çektiğini vurgulayan Doğan, "Sıkıntıyı en fazla yaşayan benim, futbolcu sakatsa çokta önemli değil, çünkü futbolcu bunu futbolcuyken anlamayabilir, bu yüzden sıkıntıları en çok yaşayan benim. Zor günler geçiriyoruz ama buna rağmen oyuncularımın çıkıp mücadele edeceklerini kimsenin şüphesi olmasın. Bu maçta herkesten çok 3 puanı ben istiyorum. Sahada olacak oyuncularımız, yönetimimiz ve taraftarımız bu 3 puanı istiyoruz. Bundan dolayı taraftarlarımıza sesleniyorum, bir güç olarak stadyumun tıklım tıklım olmasını istiyoruz" diye konuştu.ordu Olay/
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi