Gazeteci Bülent Atasert ameliyat oldu

7 Mart Gazetemizin Muhabiri ve İnternet Sayfa Editörü Bülent Atasert Trabzon İmperial Özel Hastanesinde sağ kolundan ameliyat oldu. Gökhan Özçelik

Gazeteci Bülent Atasert ameliyat oldu
Gazeteci Bülent Atasert ameliyat oldu Hayrettin Yavuz

 

11 Haziran 2014 Çarşamba günü Borçka Kaymakamlığı KÖYDES kapsamı çerçevesinde Camili bölgesine doğru haber yapmaya giderken Düzenli Köyü sınırları içerisinde İlçe Özel İdare aracının kaza yapması sonucunda araç içerisinde bulunan İlçe Özel İdare Müdürü Mehmet Yerebakan, Arkaköy Muhtarı Hayrettin Genç, KÖYDES İlçe Kontrol Mühendisi Uğur Bayramoğlu kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken araç içerisinde bulunan 7 Mart Gazetesi Muhabiri ve İnternet Sayfa Editörü Bülent Atasert’in sağ omuzu çıkması ve sağ kolu kırılması sonucunda 112 Acil Ambulansla önce Borçka Devlet Hastanesine daha sonrada Artvin Devlet Hastanesi Ortopedi Servisine sevk edildi. Burada çekilen filmlerin sonucunda sağ kolu kırık olan bölgeden alçıya alınarak hasta taburcu edildi. Yaklaşık 2 aylık alçıda kalan kol daha sonra Artvin Devlet Hastanesinde 20 günlük fizik tedavi altına alınmış, kolun iyileşme sürecine bırakılmıştır.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan 7 Mart Gazetesi Muhabiri ve İnternet Sayfa Editörü Bülent Atasert şu açıklamalarda bulundu; “Borçka Kaymakamlığı KÖYDES Projeleri kapsamında Macahel bölgesinde yapılan ve yapılacak olan hizmetler konusunda 11 Haziran 2014 Çarşamba günü saat 11.00 sularında haber yapmaya giderken Düzenli Köyü sınırına yakın bir bölgede içerisinde benimde bulunduğum İlçe Özel İdare aracının kaza yapması sonucunda sağ kolum kırıldı. 112 Acil Ambulansla önce Borçka Devlet Hastanesine daha sonrada Artvin Devlet Hastanesi Ortopedi Servisine sevk edildim. Burada çekilen filmlerin sonucunda sağ kolumun kırık olan bölgeden 2 kez çeşitli zamanlarda alçıya alınarak yaklaşık 2 aylık alçıda kalan kolumu daha sonra Artvin Devlet Hastanesinde 20 günlük fizik tedavi altına alındım, kolumun iyileşme sürecini bekledim, fakat kolumun tam iyileşmediğini hissettim. 4 Aralık 2014 Perşembe günü Trabzon İmperial Özel Hastanesinde sağ kolumu Ortopedi Uzmanı Op. Dr. Hakan Çelik’e muayene oldum, yapılan tetkikler ve röntgen sonucunda kırılan kolumun hiç kaynamadığını en kısa zamanda ameliyat olunması tavsiyesinde bulundu. Bende 2 haftalık bekleme sürecin ardından 18 Aralık 2014 Perşembe günü ameliyat oldum ve 1 gün sonra taburcu edildim. Şu an evimde istirahat halindeyim. İnşallah sağlığıma en kısa zamanda kavuşur ve hummalı bir şekilde halk ve kamu yararına haberlerime kaldığım yerden yazmaya başlarım” dedi.

Atasert açıklamanın devamında, “Ameliyat sonrasında bizzat telefondan, sanaldan iyi dileklerini ileten, evimde geçmiş olsun ziyaretlerinde bulunan tüm herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi