SAGRA ORDUSPOR’UN YANINDA

Ordu’nun dünyaya açılan firması SAGRA Sanset Gıda A.Ş üzerine düşeni yaptı… Orduspor Başkanı Nedim Türkmen yaptığı açıklamada; “SAGRA'dan KDV dahil 1 milyon 119 bin lira destek geldi ve futbolcular ve teknik heyete dağıtıldı” dedi.

SAGRA ORDUSPOR’UN YANINDA
SAGRA ORDUSPOR’UN YANINDA Hayrettin Yavuz

 

PTT 1.Lig’de mali yönden sıkıntılı günler yaşayanOrduspor’da futbolcuların birikmiş alacakları ana sponsor Sagra tarafından ödendi. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’a gayretlerinden ötürü teşekkür eden Orduspor Başkanı Nedim Türkmen yaptığı açıklamada; “SAGRA'dan KDV dahil 1 milyon 119 bin lira destek geldi ve futbolcular ve teknik heyete dağıtıldı. Artık sıra futbolcularımız ve teknik heyetimizde” dedi.
 
YILMAZ’DAN ‘TOKSÖZ'LERE TEŞEKKÜR
SAGRA Yönetimiyle yaptığı görüşmenin ardından Ahmet Toksöz ve Zafer Toksöz'e, Ordulular adına teşekkür eden Başkan Yılmaz, "Sagra, fındık işleme projesine 1936 yılında başlayan ve Türkiye'nin ilk fındık ihracatçısı olmanın ve fındığın özelliklerini ve kullanım alanlarını dünyaya tanıtan firma olmanın gururunu yaşamaktadır. Bizlerde SAGRA ile her zaman gurur duyduk. SAGRA'nın sahipleri Ahmet Toksöz ve Zafer Toksöz kardeşlerden Orduspor'a sponsor olmalarını istedik. Sağolsunlar bizleri kırmadılar ve Orduspor'un ANA sponsoru oldular. Yaptığımız görüşmeler sonrası son olarak, SAGRA yönetimi sponsorluk ücreti olan 1 milyon 119 bin lirayı Orduspor'a odedi. Futbolcularımızın peşinatları yatırıldı.Ben SAGRA'nın sahipleri Ahmet Toksöz ve Zafer Toksöz'e Ordulular adına teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu. Ordu Olay/
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi