Baba ile oğlundan mutluluk göz yaşları aktı

Musul'da rehin alındıktan sonra Türkiye'ye getirilen konsolosluk görevlilerinden Ankara Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şubesi'nde görevli polis memuru Bünyamin Uludağ, Ordu'daki baba ocağında sevinçle karşılandı.

Baba ile oğlundan mutluluk göz yaşları aktı
Baba ile oğlundan mutluluk göz yaşları aktı Hayrettin Yavuz

Musul'da rehin alındıktan sonra Türkiye'ye getirilen konsolosluk görevlilerinden Ankara Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şubesi'nde görevli polis memuru Bünyamin Uludağ, Ordu'daki baba ocağında sevinçle karşılandı.

 

Uludağ, memleketi Ordu'nun Gölköy ilçesi Erentepe Mahallesi'ndeki baba ocağına gelişinde önce annesi Bergüzel ve babası Selami Uludağ ile yol üzerinde kucaklaştı. Bulunduğu araçtan inerek oğlu Bünyamin Uludağ'a sarılıp uzun süre mutluluk gözyaşı döken anne Uludağ, "Canım yavrum, Allah seni bize bağışladı, seni çok özledik" dedi.

 Baba Selami Uludağ da oğluna "Geçmiş olsun oğlum, evine hoş geldin" diyerek gözyaşı döktü. 

İlçe girişinde kalabalık bir grup tarafından karşılandı 

Anne ve babasıyla bir süre hasret giderdikten sonra Türk bayrağı asılı ve önünde "Annen özlemle, hasretle kucaklar hoş geldin oğlum" yazan araçla ilçeye hareket eden Uludağ, burada Gölköy Kaymakamı Mustafa Hamit Kıyıcı, Belediye Başkanı Ali Kemal Mert ve çok sayıda vatandaş tarafından karşılandı. 

Işid'den Kurtarılan Özel Harekatçının Babasıyla Kavuşma Anı,

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi