ORDU B.Ş.B Başkanı Enver Yılmaz'dan Bayram mesajı

İNSANLIĞA BOLLUK, BEREKET, BARIŞ VE HUZUR DİLİYORUM… Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu da azaptan kurtulma olan Ramazan Ayı’nı uğurlamanın hüznünü ve idrak edeceğimiz bayram coşkusunun eşsiz maneviyatını sizlerle birlikte yaşıyoruz.

ORDU B.Ş.B Başkanı Enver Yılmaz'dan Bayram mesajı
ORDU B.Ş.B Başkanı Enver Yılmaz'dan Bayram mesajı Hayrettin Yavuz

Unutmayalım ki bayramlar buluşma, barışma ve beraberlik günleridir. Küskünlüğün ve dargınlığın son bulduğu bu güzel günlerin kıymetini iyi bilmeliyiz. Umut ediyorum ki gönüllerdeki tortular bayramın içerdiği derin anlam sayesinde temizlenecek, kalplerdeki perdeler ortadan kalkacaktır.

Bayramlar;  Nesiller arasında manevi ve kültürel birikimin aktarılması için en güzel fırsatlardır.

Bayramlar;  Çocukları sevindirirken bizi çocukluğumuza döndüren, büyüklerimizin ellerini öperken geleceğimizle ilgili muhasebe içine sokan hesap günleridir.

Bayramlar; Sıkıntı içinde olan herkese ulaşmak, kimsesizlere el uzatabilmek, yetimlerin başlarını okşayabilmek, sevinçlerle birlikte acıları da paylaşabilmek için önemli fırsatlardır.  

Bu vesile ile Filistin, Irak, Suriye ve dünyanın çeşitli ülkelerinde baskıya maruz kalarak eziyet gören bütün mazlumların acılarını paylaşıyor, zalimlere karşı her zaman mazlumun yanında olacağımızı bir kez daha tekrar ediyorum. Vicdanı ile her daim muhasebe içinde olan aziz milletimiz, yaşanan tüm acılara, tek ses ve tek yürek olarak tepki göstermektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle geçmişlerimizi rahmetle anıyor; yaşlılarımıza, yoksul ve düşkünlerimize sahip çıktığımız, aziz şehitlerimizi anarken, ailelerini, çocuklarını unutmadığımız, kahraman gazilerimizin ve yetimlerimizin hayata tutunabilmeleri için yanlarında olduğumuz bir bayram yaşanması temennisi ile tüm insanlığa bolluk, bereket, barış ve huzur diliyorum.

 

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi