Vali Cirit Borçka'da

Artvin Valisi Kemal Cirit, Borçka Belediye Başkanlığınca düzenlenen “Halkla İftar” yemeğine katıldı.

Vali Cirit Borçka'da
Vali Cirit Borçka'da Hayrettin Yavuz

 

Artvin Valisi Kemal Cirit, Borçka Belediye Başkanlığınca düzenlenen “Halkla İftar” yemeğine katıldı.

Borçka Belediye Binası önünde düzenlenen iftar yemeğine, Artvin Valisi Kemal Cirit, Borçka Belediye Aslan Atan, Murgul Kaymakamı Eyüp Özdemir, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Diberoğlu, bazı daire müdürleri, siyasi parti başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve yaklaşık 700 kişi katıldı.Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan, “Belediye olarak geleneksel hale getirilmesini planladığımız ve bu yıl ilkini düzenlediğimiz açık hava halkla iftar yemeği ile özel ramazan ayı eğlencemize katılan başta Sayın Valimiz Kemal Cirit olmak üzere tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Ramazan paylaşmaktır, paylaşmak ibadettir.

Bu mübarek günlerde birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimizi pekiştirmek adına ve Ramazan ayının hazzını birlikte yaşamak adına bu geleneği sürdürüyoruz.” dedi.Artvin Valisi Kemal Cirit ise  “Bu kadar güzel bir sofrada bizleri buluşturduğu için belediye başkanımıza, Artvin Valisi olarak teşekkür ediyorum. Yaklaşan Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayram’ınızı canı gönülden tebrik ediyorum.” dedi. Vali Cirit, yemeğin ardından vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen sohbette vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Vali Cirit, Borçka ilçesinin kalkınması ve gelişmesi için gereken gayreti gösterdiklerini ifade ederek, ilçenin sorunları ve yapımı devam eden hizmetler hakkında bilgi verdi.İftar yemeğinin ardından Ramazan ayı boyunca “Ramazan Etkinlikleri” kapsamında düzenlenen özel Ramazan Eğlence Programında Tasavvuf Musikisi Solisti Naci Bülbül, memleketi Borçka’da iki semazen eşliğinde okuduğu ilahilerle vatandaşlardan beğeni topladı. Program, sağanak yağış altında devam etmesine rağmen büyük ilgi gördü.

(A.V.B.M)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi