Başkan Topbaş’tan Meslektaşlarına Başarı Tüyoları

Artvin ziyaretleri kapsamında Borçka ilçesine giden İstanbulBüyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 30 Mart seçimlerinde yüzde 54 oy oranıyla partilerine destek verdikleri için Artvinlilere teşekkür ziyaretinde bulunarak Ak Belediyelere bazı başarı tüyolarını verdi.

Başkan Topbaş’tan Meslektaşlarına Başarı Tüyoları
Başkan Topbaş’tan Meslektaşlarına Başarı Tüyoları Hayrettin Yavuz

Başkan Topbaş’tan Meslektaşlarına Başarı Tüyoları

Başkan Topbaş’tan Meslektaşlarına Başarı Tüyoları

7 MART – Artvin ziyaretleri kapsamında Borçka ilçesine giden İstanbulBüyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 30 Mart seçimlerinde yüzde 54 oy oranıyla partilerine destek verdikleri için Artvinlilere teşekkür ziyaretinde bulunarak Ak Belediyelere bazı başarı tüyolarını verdi.

Borçka Belediye binası önünde, ilçe Başkanı Aslan Atan, Ak Parti ilçe Başkanı Şükrü Ertürk,İl Genel Meclis üyesi Muhammet Çakmak,Mustafa Kalender,Ak Partili Belediye Meclis üyeleri ve kalabalık halk topluluğu ile karşılanan Başkan Topbaş, Belediye meydanındaki kalabalığa hitap etti.

İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş,”Güven ve itimadınız, ahde vefanız için hepinize şükranlarımı sunuyorum. Bizi mahcup etmediniz, bizler de bu güveninizi boşa çıkarmayacağız ifadelerin yer aldığı konuşmanın devamı makama geçmek için asansöre binildi ancak Asansörün arızalı olduğu anlaşılınca tekrar dışarı çıktılar. Bu arada makam kapısı önünde başkanın gelmesini bekleyen partililer, asansörün ışık penalın yanmadığı görülünce küçük bir panik yaşadı.

Teşekkür konuşmasını makamda sürdüren Topbaş, bizburaya  seçim sonrası teknik ekipmanlarımızla gelecektik ancak Soma faciası sebebiyle gelemedik ama Teknik ekipmanlarımızı gönderdik, bize de nasıp bugüne imiş…

Başkan Topbaş, ‘Ak Parti Belediyecilikte başarı ve hizmet farkı var. Farkı anlayan seçmende bizi asla bırakmaz. Artvin’deki Ak Belediyelerinde uzun soluklu Hizmet oluşsun şeklinde ifadelerine yer verdi.

Basının Ak Parti Yusufeli Barhal Köyünde doğdu soru üzerine, ‘biz sadece tabelalarını yazdık ve astık. Partimize taşranın ve Anadolu’nun ayak sesleri ile yazılar eklendi. Milletin sesi dendi. İnsan her şeyi af eder ama, adam yerine koyulmamanın afi olmaz. Milletimizde yıllarca adam yerine koymayanların yetkilerini sona erdirdi dedi.

Soruya ilave olarak, ‘Belediyenin yüklü miktarda borçlu devraldığı soruya karşılık ise, Biz yeni belediye başkanlarına Balık tutmayı öğreteceğiz, balık vermek yok. Örnek vermek  gerekirse ‘Dışarıdan gelen yardım bize geleceğe bakışlarımızı kararttı. Hep bekleyen ve isteyen durumda kaldık ve gelişemedik. Kaynaklarımızı kendimiz oluşturacağız yeterki balık tutmayı bilelim. Bizde Aslan başkanımıza balık tutmayı öğreteceğiz, sözlerine karşılık İlçe Başkanı Aslan Atan,tebessümle ayaklarımızın üzerinde durmanın mesajlarını aldık başkanlarımızdan” dedi.

Esprili sözlerin yer aldığı sohbet ve hayırlı olsun ziyareti hediyeler ve toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

 

Haber:7 Mart gazetesi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi