Belediye Başkanı Atan, görevine başladı

Bülent Atasert – Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan görevine başladı. Yerel seçimlerde AK Parti Borçka Belediye Başkanı Adayı Aslan Atan Borçka Adliyesinde İlçe Seçim Kurulu Başkanı ve yetkililerinden mazbatasını aldıktan sonra Borçka Belediyesine Meclis Encümenleri ile birlikte gelerek görevine başladı.

Belediye Başkanı Atan, görevine başladı
Belediye Başkanı Atan, görevine başladı Hayrettin Yavuz

 

            Belediye Başkanlık makamında açıklamada bulunan Aslan Atan; “Bizde bu dönemden sonra Belediye Başkanı olarak Borçka halkımıza ekibimizle birlikte en iyi şekilde hizmet etmeye çalışacağız. Tabiki belediye her zaman dediğimiz gibi hizmet yeri, herkesin yeri, onun için herkese kapımız olacak. Herkes rahatlıkla gelip derdini anlatacak, sadece derdini anlatmakla kalmayacak, işi görülecek, çözülecek. Kimse bugün git yarın gel şeklinde oyalanmayacak. Hizmet etmek için bütün arkadaşlarımızla birlikte yola çıktık, zor bir süreç yaşadık. Bütün arkadaşlarımızın ayrı ayrı emekleri var, burada huzurlarınızda hepsine teşekkür ediyor, Allah razı olsun. Bu başarı sadece Aslan Atan’ın başarısı değil, ekip arkadaşlarımızın ve bütün sevenlerimizin başarısıdır. Mevlam hepimizi mahçup etmesin, Borçka halkımıza ve ülkemize hayırlara vesile getirmesini diliyorum” dedi.

            Aslan Atan daha sonra makamında tebrikleri kabul etti ve son olarak Belediye Encümenlerinden Nusret Yıldız tarafından hayırlar getirmesi için dualar okunduktan sonra Başkan Atan, Meclis Encümenleri ve Belediye de çalışan tüm personelle birlikte toplantı yaptı.

Belediye Başkanı Atan, görevine başladı 6Belediye Başkanı Atan, görevine başladı 2Belediye Başkanı Atan, görevine başladı 3Belediye Başkanı Atan, görevine başladı 4Belediye Başkanı Atan, görevine başladı 5

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi