Ordu Enver Yılmaz dedi

CHP'nin kalesi olarak bilinen Ordu'da Enver yılmaz zaferi. Aday olduktan sonra 20 de 20 gibi inanılmaz bir hedef koyan Yılmaz.Ordu siyaset tarihini yeniden yazdı

Ordu Enver Yılmaz dedi
Ordu Enver Yılmaz dedi Hayrettin Yavuz

Geçtiğimiz yıl büyükşehir olan ve bu yıl ilk kez büyükşehir belediye başkanını seçen Ordutercihini Ak Partili Enver Yılmaz'dan yana yaptı. 2 dönemdir CHP'li Seyit Torun'un belediye başkanlığını yaptığı Ordu'nun ilk büyükşehir belediye başkanı olan evli ve 2 çocuk babasıEnver Yılmaz, parti binasında tebrikleri kabul ettikten sonra, seçim otobüsünün üstüne çıkarak bir konuşma yaptı.

Hukukçu olan Yılmaz, "Bütün Ordu halkına teşekkür ediyorum. Şu anda kesin olmayan ve bize gelen sonuçlara göre Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini kazandık. Yarından itibaren kolları sıvayıp çalışmalara başlayacağız" dediCHP'li Seyit Torun ise ikinci sırada yer aldı.

Enver Yılmaz kimdir

Enver Yılmaz, 20 Mart 1970 yılında Ordu’da doğdu. Enver Yılmaz ilkokula, Aydınlar Köyü İlkokulunda başlamış, eğitimini H. Suphi TANRIÖVER ortaokulunda ve Ordu Lisesinde sürdürmüştür.

Enver Yılmaz, 1988 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimini 1992 yılında başarı ile tamamlamıştır.?1992 – 1996 yılları arasında hâkimlik yaptı. 1996'da Hâkimlik görevinden ayrılarak Ordu ilinde Serbest Avukat olarak çalışmaya başladı. Enver Yılmaz, Refah Partisi Merkez ilçe Başkanlığı, Fazilet Partisi il Başkanlığı ve Ak Parti Kurucu İl Başkanlığı görevini yürüttü. Orduda birçok Sivil toplum Kuruluşunda ve Vakıflarda görev aldı. Kasım 2002 ve Temmuz 2007 de yapılan Genel Seçimlerde AK Partiden Ordu Milletvekili Haziran 2011 seçimlerinde AK Parti İstanbul Milletvekili olarak seçildi.

Enver Yılmaz kimdir Ordu yeni Belediye Başkanı Enver Yılmaz kimdir

Ordu Büyükşehir kim kazandı (30 Mart 2014 Yerel Seçimleri) Ordu hangi partinin oldu?

Ordu Büyükşehir kim kazandı (30 Mart 2014 Yerel Seçimleri) Ordu hangi partinin oldu?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi