Biz büyük hizmetlerin partisiyiz

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz,AK Parti Hükümeti'nin muhalefetin hayal dahi edemeyeceği projeleri Ordu'da hayata geçirdiğini belirterek, "Biz hayalleri gerçek yaparken muhalefet ne yaptığını sorgulamalıdır" dedi

Biz büyük hizmetlerin partisiyiz
Biz büyük hizmetlerin partisiyiz Hayrettin Yavuz

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, 7'si mega 52 projeyle, herkesin “Ordulu'yum” demekten gurur duyacağı bir Ordu inşa edeceklerini söyledi.

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında Altınordu ilçesinde esnaf ve vatandaş ziyaretinde bulundu. Yaptığı gezilerde halkın yoğun ilgisiyle karşılanan Yılmaz, “Ordu için 50 yıllık, hatta 100 yıllık vizyonlar belirleyeceğiz. Ordu'yu diriltmek, güzelleştirmek, hemşehrilerimizi müreffeh, huzurlu, mutlu yapmak için büyük projeler, büyük işler ve büyük dönüşümler gerçekleştireceğiz” dedi. 
Esnaf ziyaretlerinin ardından Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda partisinin düzenlediği Sandık Kurulu İstişare Toplantısı'na katılan Yılmaz, AK Parti'nin kardeşler topluluğu olduğunu söyledi.
HAYAL OLAN PROJELERİ HAYATA GEÇİRDİK
AK Parti Hükümeti'nin muhalefetin hayal dahi edemeyeceği projeleri Ordu'da hayata geçirdiğini belirten Yılmaz, “Ordu'ya havaalanı yapacağız dediğimizde muhalefet bizim yalan söylediğimizi iddia ediyordu. Biz denizi 18 metre doldurduk. 3 bin 200 metre pistle dünyadaki bütün uçakların rahatlıkla inebileceği Türkiye'nin prestij projelerinden bir tanesini 7 ay sonra hizmete açıyoruz. Ordu Üniversitesini kurduk. Karadeniz Akdeniz Yolu, Ünye Çevre Yolu, Karadeniz Akdeniz Yolu gibi devasa yatırımları Ordu ilimize kazandırdık. Biz hayalleri gerçek yaparken muhalefet ne yaptığını sorgulamalıdır" dedi” diye konuştu.
ORDU'NUN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEĞİZ
Salonda konuşması sık sık, “Büyük başkan” sloganlarıyla kesilen Yılmaz, “Biz bu seçim sürecinde kimseyle dikleşmeyeceğiz ama dik duracağız. Bizim başka şeylere ayıracak vaktimiz yok. Biz yaptığımız ve yapacağımız hizmetleri anlatacağız. Ordu'nun 19 ilçesiyle birlikte kaderini değiştireceğiz” şeklinde konuştu.
ORDU'YA HERKES GIPTA EDECEK
Ordu'yu yeniden imar edeceklerini vurgulayan Yılmaz, “Artık salonlara, sokaklara, meydanlara sığmaz olduk. Ordu artık hizmet istiyor. AK kadroların belediyecilikteki tecrübesiyle Ordu ilimizi kavuşturup, daha yaşanabilir şehirler inşa edeceğiz. Bizim için halka hizmet, Hak'ka hizmet demek. Ordu'nun sevdalıyız. 7'si mega 52 projemizle Ordu ilimizi şaha kaldıracağız. Herkez güzel Ordu'muza gıpta ederek bakacak. Hükümetimizle koordineli olarak Ordu ilimiz yerel yönetimlerde çok daha fazla hizmet alacak. 19 ilçeyi nakış nakış işleyerek, herkesin gurur duyacağı bir il oluşturacağız” dedi. Yılmaz konuşmasının ardından Altınordu ilçesinde esnaf ziyaretlerine devam etti.
ENVER-1.jpg
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi