Hemşehrimiz İstanbul B.Ş. Belediye başkanı Dr.Kadir Topbaş Çorlu ve Ergene'yi ziyaret etti.

www.macahelgazetesi.com Sahiplerinden ve Genel Yayın Yönetmenimiz sayın Hayrettin Yavuz,Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın , Edirne’deki programlarının ardından karayoluyla Tekirdağ’ın Çorlu ilçesine gelişinde çalışmaları ve ziyaretleri izlemek üzere Çorlu'da idi. Burada AK Parti Çorlu Belediye Başkan Adayı Özlem Yemişçi ile birlikte seçim otobüsünden vatandaşları selamlayan Müezzinoğlu ve Topbaş, daha sonra seçim bürosu önünde partililer ile bir araya geldi.

Hemşehrimiz İstanbul B.Ş. Belediye başkanı Dr.Kadir Topbaş Çorlu ve Ergene'yi ziyaret etti.
Hemşehrimiz İstanbul B.Ş. Belediye başkanı Dr.Kadir Topbaş Çorlu ve Ergene'yi ziyaret etti. Hayrettin Yavuz


Bakan Müezzinoğlu, partililere hitaben yaptığı konuşmasında Türkiye’de hiç bir şeyin eskisi gibi olmadığını belirterek, “2001 yılından bu yana hep millet ile beraber yürüyerek kurulduğumuz günden itibaren iki temel cümle söyledik. Bunlardan bir tanesi 'Artık bu ülkede millet ne derse o 'olacak dedik. Bazı yerlere de şu mesajı verdik hey karanlık güç odakları, hey tezgah kurucuları, iftiracılar, Türkiye’de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak dedik. Onun için Türkiye’de 2001’den bu yana artık hiçbir şey eskisi gibi değil. Biz milletin partisiyiz. Yine büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün millete bıraktığı vasiyet ikinci cümle 'Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacaktır.' Güç odakları, millet ne derse o oluyor, millet ne isterse onu yapıyoruz. Sağlık alanında onun genel müdür olduğu dönemde bu millet ilaç, doktor, ameliyathane, bulabiliyor muyduk? Hey CHP’li, hey MHP’li kardeşlerim halkı düşünmek halkla beraber yaşamayı gerektirir” diye konuştu.

 

 

 

Programda konuşan Belediye Başkan Özlem Yemişçi ise, “Artık boş vaatlere, tutulmayan sözlere, karnımız doydu yeter 25 yıldır. Biz artık Çorluda yolu, trafiği, ulaşım problemini konuşmak istemiyoruz. Bizlerin artık kanacak yalanlara, dolanlara ayıracak vaktimiz yok. Şimdi hizmet zamanı, Bu hizmeti de biz yapacağız” dedi.
Bakan Mehmet Müezzinoğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Çorlu'daki programın ardından Ergene ilçesine giderek burada partiler ile bir araya geldi. Bakan Mehmet Müezzinoğlu daha sonra kara yolu ile Kapaklı ilçesine hareket etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi