AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocatepe Ekibiyle Meydanlara İndi

AK Parti Artvin de yerel yönetime talip olankadrosunu kurarak Artvin kamuoyunun önüne çıktı.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocatepe Ekibiyle Meydanlara İndi
AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocatepe Ekibiyle Meydanlara İndi Hayrettin Yavuz

 

AK Parti Artvin Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocatepe, ekibini sahaya çıkarırken, AK Parti’nin İl Genel Meclis ve Belediye Meclis adayları tam bir A Takımı Görüntüsünde siyasi çalışmalarını gerçekleştiriyorlar.

AK Parti Artvin il Teşkilatı 23 Şubat 2014 Pazar günü Belediye başkan adayları, belediye meclis üyeleri ve il genel meclis üyesi adaylarını şölen havasında kamuoyuna tanıtmıştı. Verilen start ile birlikte ekip tam kadro sahalara indi ve yoğun bir şekilde çalışmalarına başladı.

Tam Bir A Takımı Görüntüsü

Ziyarette bulundukları her yerde büyük bir ilgi ve beğeni ile karşılanan ekibin kıyafetlerindeki uyumda gözlerden kaçmadı. Giyindikleri takım elbise ve buna aksesuar olarakta aynı renk kravat seçimleri, ekibin sahada ne kadar ahenkli vebirbirleri ile uyum içerisinde çalıştıklarının göstergesi oldu.

Bu ekibin giyim tarzının mimarı ola AK Parti Artvin Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocatepe; “Malum, başarılı yönetim, sağlam, uyumlu ve inanmış bir ekip işidir. Bizler Artvin’imize bu yönetim anlayışı ile hizmet etmeye adayız.İlimizi ayağa kaldıracak kısa, orta ve uzun vadede uygulayacağımız projelerimiz hazır. Bunları çok yakında Artvinli hemşerilerimiz ile paylaşacağız. Derdimiz, vefa borcu olduğumuz bu topraklara hizmet etmek. İnsanlarımıza hizmet etmek asli vazifemiz. Gerçekten halkımızın bizlerden büyük beklentisi var. Bizlerde bu sorumluluğun bilincinde siyasiler olarak,  bugün hepside pırıl pırıl alanlarında başarılı olan, kalplerinde insan, memleket ve Artvinsevgisi barındıran yol arkadaşlarımla inanıyorum ki  güzel Artvin’imiz ve saygıdeğer Artvinlimize bu kadro ile gerçekten hakkettiği çağdaş yerel hizmetlere kavuşacaktır. Ayrıca siz saygıdeğer yerel basına da bu güzelliğin farkına vardığınız için teşekkür ediyorum” şeklinde açıklamada bulundu.

AK Parti Artvin il teşkilatı ve yerel seçim kadrosu Artvin’imize yakışan uyumlu, disiplinli, saygılı seçim çalışması ve ekip ruhu anlayışı ile Artvin adına Artvin’in geleceğini planlar şekilde gözükmektedir.

Ç.P.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi