Yılmaz: Genel Başkanından utanıyor musun?

CHP'li Seyit Torun'un genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun resmini seçim çalışmalarında kullanmadığını ifade eden Ak Parti Ordu Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, "Parti çalışmalarında seçim ofislerinde Kemal Kılıçdaroğlu'nun resmini gördünüz mü?" diye sordu.

Yılmaz: Genel Başkanından utanıyor musun?
Yılmaz: Genel Başkanından utanıyor musun? Hayrettin Yavuz


AK Parti
 Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, "Bakanlıklarda, müsteşarlıklarda Ordu'ya ve ilçelerine hizmet nasıl getirilir, bunu en iyi biz biliriz. Ben Recep Tayyip Erdoğan'ın emaneti olarak vatandaşın sorununu çözmek için uğraşıyorum. Sizin televizyonda konuşup, gülmek dışında yaptığınız bir iş mi var?" dedi.

AK Parti'nin Ulubey Seçim İrtibat bürosunun açılışı mitinge dönüştü. Ulubey meydanında toplanan binlerce kişi, AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz ve Ulubey Belediye Başkan Adayı İsa Türkcan'ı adeta bağrına bastı. Sabah saatlerinde yüzlerce araçlık konvoyla Ulubey İlçesi'ne giden AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, ilçe girişinde çiçeklerle ve 'Enver Yılmaz, Ordu sensiz olmaz' sloganlarıyla karşılandı.

"ULUBEYLİ OLMAKTAN HER ZAMAN GURUR DUYDUM"

Tarihinin en kalabalık mitingini yapan Ulubey'de vatandaşlara seslenen Yılmaz, "Ulubey meydanının 19 yıllık siyasi hayatımda gördüğüm en kalabalık mitingini gerçekleştiriyoruz. Bu soğuk havaya rağmen buraya gelip bizleri dinleme nezaketi gösteren benim canım Ulubeyli kardeşlerim hepiniz hoşgeldiniz. Her zaman gurur duydum Ulubeyli olmaktan. Beni AK Parti Ordu İl Başkanlığına, iki dönem Ordu Milletvekilliği'ne, İstanbul Milletvekilliği'ne Ulubeyliliğim taşıdı. Yıllarca siyaset yaptığımız, bizlere emek veren, gönül verdiğimiz, gönüllerini aldığımız, kardeşlerimiz, ağabeylerimiz, ablalarımız ve bu meydandaki binlerce Ulubeyli hemşerilerimizin emeğini üzerimde taşıyan birisi olarak söz veriyorum. 30 Mart'tan sonra Ulubey ve Ordu'ya nasıl hizmet yapılır herkes görecek" diye konuştu.

"GÜLMEK VE KONUŞMAK DIŞINDA NE YAPIYORSUNUZ?"

Muhalefet partisi temsilcilerini sert bir şekilde eleştiren Yılmaz, "Bakanlıklarda, müsteşarlıklarda Ordu'ya Ulubey'e ve diğer ilçelere hizmet nasıl getirilir bunu en iyi biz biliriz. Muhalefetteki arkadaşlar Ankara'ya gittiklerinde yollarını şaşırırlar. Bir evrakın girişiyle, bir evrakın çıkışını takip ederlerken bir yıl geçer. Biz bir telefonla buraya bakan getiriyoruz. Bir telefonla genel müdürleri arıyoruz. Birilerinin diline dolandı. 'Efendim Enver Yılmaz, bir telefonla, bakanları getiriyor. Müsteşarlara, genel müdürlere iş hallettiriyor' diye konuşuyorlar. Ben Recep Tayyip Erdoğan'ın emaneti olarak vatandaşın sorununu çözmek için uğraşıyorum. Sizin televizyonda konuşup, gülmek dışında yaptığınız bir iş mi var?" şeklinde konuştu.

GENEL BAŞKANINDAN UTANIYOR MUSUN?

CHP'li Seyit Torun'un genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun resmini seçim çalışmalarında kullanmadığını ifade eden Yılmaz, "Cumhuriyet Halk Partisi'nin Ordu'ya yaptığı bir tane hizmeti bana gösterebilecek birisi var mı? 14 Mayıs 1950 yılından itibaren bu memlekette tek başına iktidara gelememiş bir siyasi partinin temsilcileri, Ordu'ya, Ulubey'e ne verebilirler. Parti çalışmalarında seçim ofislerinde Kemal Kılıçdaroğlu'nun resmini gördünüz mü? Niye kendi partinin genel başkanının resminden utanıyorsun? Bak ben Recep Tayyip Erdoğan'ın resmini koymaktan utanıyor muyum? Gururla, yaptığım tüm çalışmalarımda genel başkanımın resmini taşıyorum" diye sözlerini tamamladı.
AK Parti Ulubey Belediye Başkan Adayı İsa Türkcan ise, büyükşehirle birlikte Ulubey'e hizmet etmek için çalışacaklarını söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi