AK Parti Artvin Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocatepe Artvin’in tek radyosu olan 08 FM’in konuğu oldu.

Adaylar birbirlerini yokluyor, söz savaşları başladı. Bu kapsamda tüm medya organlarını değerlendiren adaylar yazılı, görsel ve işitsel tüm yayın organlarından halka sesleniyor, projelerini açıklıyor.

AK Parti Artvin Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocatepe Artvin’in tek radyosu olan 08 FM’in konuğu oldu.
AK Parti Artvin Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocatepe Artvin’in tek radyosu olan 08 FM’in konuğu oldu. Hayrettin Yavuz
30 Mart Yerel Seçimleri’ne hızla yaklaştığımız bu dönemde çalışmalarda hızlandı. Yavaş yavaş meydanlar ısınıyor.

 

AK Parti Artvin Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocatepe Artvin’in tek radyosu olan 08 FM’in konuğu oldu. Sedat Varan’ın sorularını yanıtlayan ve yaklaşık 3 saat süren programda, Kocatepe Artvin Belediye Başkanı olduğu takdirde neler yapacağını, projelerini ve geçmiş belediyecilik üzerine eleştirilerini yaptı. Kocatepe Artvin halkının kendisine her zaman teveccüh gösterdiğini, Milletvekili seçimlerinde temayülde en yakın rakibine göre kendisine 2 kat fazla oy verdiğini belirterek;
30 MART’TA NEYİ OYLAYACAĞIZ?
“Öncelikle Artvinli hemşerilerimi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Benim Artvin’e vefa borcum, hizmet borcum var. Bu borcumu ödemek için belediye başkan adayı olarak karşınızdayım. Şimdi şuradan başlayalım. 30 Mart’ta neyi oylayacağız? 30 Mart’ta Artvin’imizin hizmetlerini oylayacağız. 30 Mart’ta Artvin’imizin hizmet ihtiyaçlarını oylayacağız. Artvin’in alternatif yolunu oylayacağız. Haypet’in daracık sokaklarını oylayacağız. Korzul’un Ortamahalle’nin içme suyunu oylayacağız. İçinden akan kanalizasyon deresini oylayacağız. İskebe’nin çöpünü oylayacağız. Çamlığın, Dere Mahallesi’nin yolunu oylayacağız, imarını oylayacağız. Çarşı Mahallesi’nin bin araçlık otoparkını oylayacağız. İnönü, Cumhuriyet ve Hürriyet Caddesi’nin trafik sorununu, yaya kaldırımlarının yürünebilirliliğini oylayacağız.
BİZ DEVLET YÖNETİMİNDEN GELİYORUZ
Şehrimizin bir kez yakalamış olduğu yerel hizmetlerdeki bu şansı lütfen geçmiş dönemlerde olduğu gibi siyasi angajmanlarımıza bu kez kurban etmeyelim. Biz, devlet yönetiminden geliyoruz. Hizmetlerimiz şimdiye kadar nasıl tarafsız herkese idiyse bundan sonra da aynısı olacak. Hizmetimiz yandaşa değil vatandaşa olacaktır. Kapıları hiçbir ayırım olmaksızın tüm hemşerilerine açık bir belediye için sevgiyle hoşgörüyle yola çıktık. Bizim adımız hizmet soyadımız hoşgörüdür. Bu şehirde Herkes ama herkes kendi siyasi görüşünden, işinden mesleğinden, mezhebinden, özel yaşantısından, sosyal statüsünden, orijininden onur duyarak yaşayacak. Artvin’de birlikte yaşayacağız. Biz birlikte Artvin’iz.
ARTVİN’E SEVDA HİZMET İLE ÖLÇÜLÜR
Artvin’e sevdamız hizmet ile ölçülür. Çöp, çukur, çamur bizimle unutulur. Kimsesizlerin kimsesi olmak için, garip gurebaya kol kanat germek için göreve talibiz. Öncelikle yaşlılar ve engelliler diyoruz. Şehrimizdeki 580 civarındaki engelli kardeşimiz uygulayacağımız projelerimizle hayata sarılacak, yeniden mutlu bir şekilde yaşama kavuşacak. 129 yatalak kardeşimiz sosyal belediyecilik hizmetlerimizle birçok hizmeti evinde alacak, yeniden yaşam zevkini tatmaya başlayacak. Bizim sizin duanızdan başka çıkarımız olmadı olmayacak.
SİZDE İSTANBUL, ANKARA GİBİ HİZMETLER ALABİLİRSİNİZ
Sizde bir İstanbul gibi bir Ankara gibi modern belediyecilik hizmetlerini hak ediyorsunuz. İstanbul’da, Ankara’da ne varsa Artvin’de de o olacak. Hangi partiden olursanız olun, ben sizin sadece oylarınıza değil. O altın kalplerinize yüreğinize talibim. Mehmet Kocatepe bugüne kadar size nasıl davrandı ise sizde ona şimdi öyle davranın. Devlet yönetimindeki tecrübemiz, iktidarımızın ve büyüklerimizin arkamızdaki desteğini, size hizmet olarak kullanmak için 30 Mart’ta yetki vermenizi, AK Parti’ye oy vermenizi istiyorum.”dedi.
Tanıtımdaki konuşmasının bölümlerinin ardından Sedat Varan’ın sorularını yanıtlayan Kocatepe, Başkan Özgün’ün Ortamahalle’de bıraksak yolunu bulamaz” şeklindeki eleştirisini de cevaplayarak;
BİZ YATALAK AYŞE TEYZENİN GÖZYAŞINI SİLİYORDUK
“Benim için kayboldu diyorlar, bizim kaybolduğumuzu iddia edenler bilmiyorlar ki bizim kaybolduğumuzu söyledikleri anlarda Korzul’daki yatalak Ayşe Teyze’nin acı dolu gözyaşlarını siliyorduk. Değerli kardeşlerim 1997 yılından beri siyasetin içindeyim. Aradan 18 yıl geçmiş Artvin’de değişen bir şey yok. Artvin’de hiçbir şey yok. Çok şükür bu il büyük bir il değil, İskebe’den Korzul’a 7 dakikada inilebiliyor. Biz bu şehrin sorunlarını çok kolay çözeriz. 3 aydır evleri geziyoruz.
Birileri bize Ortamahalle’de bıraksam yolunu kaybeder valiliği bulamaz demiş. Biz olmayan yolları arıyoruz, Evinde yatalak olan Ayşe Teyze’nin gözyaşını siliyoruz. Bu şehirde 580 engelli var, 140 aşkın yatalak hastamız var. Bizim Artvin için yapacak çok şeyimiz var. Gençlik Spor’da Personel Daire Başkanlığı’nda göreve başladığımda Artvin’de kapalı Spor Salonu 5 yıldır kullanılmıyordu.
ŞEHİR STADI KAPALI SPOR SALONU HİÇBİR ŞEY YOKTU!
Şehir stadı yoktu, hiçbir şey yoktu. Kocatepe’yi görmek isteyen sağa bakınca, sola bakınca görür. İki dönem kaybettiğimiz ve acısını yaşadığımız seçimi bu kez kazanacağız. Ama bu yan gelip yatarak olmaz, oturmakla da olmaz. Seçimi kazanmak çantada keklik değil, cepte garanti değil. Bugünden itibaren bir aylık süremiz kaldı, eşinizi, işinizi her şeyinizi ihmal ederek çalışmalara başlayacaksınız. Hep birlikte çalışacağız.
ARTVİN’E MUTLAKA ALTERNATİF YOL YAPILMALI
Artvin’in mutlaka alternatif yola kavuşması gerektiğinin altını da çizen Kocatepe, Fıstıklı tarafından alternatif bir yolun yapılması için çalışma yapacağını söyledi. İskebe’nin altındaki çöp sorununu çözeceklerini de iddia eden Kocatepe;” Yenimahalle’nin altındaki çöp döküm sahası nedeniyle İskebe’de koah olmak üzere olan vatandaşı gördüm. Biz seçildiğimiz taktirde bu alanı taşıyacağız,buna kesin çözüm bulacağız. Artvin’in içilebilir suyunu getireceğiz. Hatila Deresi suyunu Artvin’e getireceğiz. Biz kimseyle kavga etmeyeceğiz, yan gelip yatma ile seçim kazanılmaz, oturma ile hiç kazanılmaz. Daha çok daha çok çalışacağız.”dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi