AK Partisi Borçka Belediye Başkan Adayı için beklenen aday açıkladı.

Uzun süreden beri ilçede heyecanla adaylığı beklenen eski İş-Kur Müdürü Aslan Atan,basın mensuplarına ve parti teşkilatına tanıtımı ile açıklandı.

AK Partisi Borçka Belediye Başkan Adayı için beklenen aday açıkladı.
AK Partisi Borçka Belediye Başkan Adayı için beklenen aday açıkladı. Hayrettin Yavuz
 

İlçe Parti Bürosu’nda yapılan tanıtıcı toplantısında İlçe Başkanı Şükrü Ertütk,Kadın Kolları Başkanı Elif Gül, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Saruhan, İl Genel Meclis Üyesi Dursun Kurtuluş, Parti Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda partililer katılım sağladı.

 
Aslan Atan’ın Belediye Başkanlığı tanıtıcı toplantısında ilk olarak İlçe Başkanı Şükrü Ertürk tarafından yapılan konuşmada; “Çok değerli ilçe teşkilatım, kurucularımın değerli temsilcileri teşkilatımızdaki İl Genel Meclisi ve Belediye Encümenlerimiz ve partimizle gönül veren çok değerli katılımcılarımıza teşriflerinizden dolayı teşekkür ederim.
 
Bugün basınımızın karşısında aday olarak 31 Ocak 2014 Cuma günü itibariyle resmileşen AK Parti Borçka Belediye Başkan Adayımız Aslan Atan ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Bu vesile ile sizlerin ve basınımızın huzurunda neden Aslan Atan’ın açıklandığını değerli büyüklerimiz tarafından gerek ilçemiz ve diğer yerlerde geçmiş dönemlerinde eğitim camiasında hizmetleri bulunan ve daha sonrasında 2009 yılındaki yerel seçimlerinde aday adayı olarak göreve talip olmuştu. Bu dönemdeki 2014 Mahalli İdareler seçimlerinde de aday olarak gösterilmiştir.
 
Adayımız Aslan Atan’ın ilçemizde atılımlı ve güzel hizmetler yapacağından son derece eminiz. Bu vesileyle hizmete susamış, bizde AK Partili olarak diyoruz ki geçmiş dönemde şöyle olmuş böyle yapılmış demekten ziyade bizler daha iyisini yapacağız, daha güzelini yapacağız. AK Parti Teşkilatı olarak hiç kimseyi küstürmeden iktidar gücümüzle biz daha güzel hizmetler ve icraatlar gerçekleştireceğiz. Teşkilat olarak güvenerek inanarak yola bir kez daha çıkıyoruz. İnşallah 30 Mart’taki Yerel Seçimlerde hayırlısıyla ilçemize AK Parti Belediyesi’ne nasip olacağını temenni ediyorum ve adayımızın şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
 
AK Parti Borçka Belediye Başkan Adayı Aslan Atan ise; “Partililerimiz ve benimle birlikte aday adaylığına müracaat eden arkadaşlarım öncelikle böyle bir güzel bir günde sizlerle birlikte olmaktan onur duyuyorum. 2009 yılındaki sürecimizde birçok arkadaşlarımızla şimdi olduğu gibi beraberdik. Çok güzel birliktelikle çalışmalarımız oldu. Tüm arkadaşlarımızla gecemizle gündüzümüzle beraberce severek omuz omuza yılmadan usanmadan İlçemize AK Parti Belediyesi’ni kazandırmak için var gücümüzle çalışmıştık ama netice olarak bizlere nasip olmadı. Partimizdeki bazılarımız, gençlerimiz ve diğer bireylerimiz bizlerle birlikte çok çalışmıştık fakat seçimi kaybetme üzüntüsü bizlere birer ders oldu. Şimdi ise eskiden yapmış olduğumuz en ufak hatalarımız şu an itibariyle el birliğiyle gönül gönüle sıfır hatasız inşallah 30 Mart’ta sonuca kavuşacağız.
 
Bu işleri başarmak gönül işi, inanmak işidir, şu an eskiden bu kadar güçlü bir başlangıç yapamamıştık. Şu anki oluşturulacak olan tüm ekibimizle hedefimize yapacağımız proje tanıtımlarımızla 30 Mart’ta zaferle çıkacağımızdan eminiz. Aday adaylığımız sürecinde Sayın İlçe Başkanımıza teşekkür etmek istiyorum, gerçekten aday adalığımız sürecinde güzel birliktelik geçirdik, hiç kimse birbirimize incitilmedi, hiç kimseye ne yakın durdu nede uzak durdu. Tüm aday adaylarımıza seviyeli bir şekilde davranışlarda bulunarak süreci tamamlattırdı. Zaten aday adaylıklarımız sürecinde hiçbir aday arkadaşlarımızın bir kırgınlığı olmadı da olamazdı da olmaması lazımdı, çünkü herkesin bu yarışta şansları eşitti, herkes aynı şartlarda yarışmaya devam etti. Biz şunu söylüyoruz. Eğer bir kişi AK Parti’den aday adayı olmuşsa bizim için değerlidir, bizim için kıymetlidir. Onun için bütün arkadaşlarımıza özel saygı duyuyoruz, özellikle bazıları bizle birlikte bunların burada bizle birlikte bulunması çok önemli, destekleri bizim için önemli. İşte particilik burada belli oluyor, kim gönülden, kim gerçekten bu işin hedefine ulaşması için cani gönülden mücadele ediyor, bu birlik ve beraberliğimizin devamlılığı açısından bizler için çok önemli. Ben bu süreçte tüm ekibimizle elimizden gelen tüm gayret, çaba ve çalışmalarımızla Borçka İlçemizde özlenen belediyeciliği inşallah AK Parti’nin Bayrağıyla 30 Mart 2014 Pazar günü kazandıracağız” diye ifadelerde bulundu.
 
Başkan Adayı Aslan Atan’ın konuşmasının ardından sırasıyla daha önce aday adaylıklarını açıklamış bulunan Yüksel Çil ve Hasan Aydın, daha sonra AK Parti eski ilçe başkanı Ahmet Keskinkurt, AK Parti Borçka İlçe Teşkilat Sorumlu Başkanı İlker Özkan, Başkan Yardımcısı Zeki Ermiş, Kadın Kolları İlçe Başkanı Elif Gül, Gençlik Kolları İlçe Başkanı Mustafa Saruhan tarafından kısa birer konuşmaların ardından 30 Mart 2014 Yerel Yönetim Seçimleri’nde Borçka Belediye Başkan Adayı Aslan Atan’ın tanıtım toplantısı sona erdirildi.  
 
AK PARTİ BORÇKA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ASLAN ATAN KİMDİR?
 
1965 yılında Artvin’in Borçka ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Artvin’de tamamlayan Atan, ardından Fırat Üniversitesi Edebiyat Bölümünü kazandı. 1987 yılında üniversiteden mezun olan Aslan Atan, 1990 yılına kadar Ankara’da öğretmenlik yaptı. 1990 yılında Borçka’ya gelerek Borçka Lisesi’nde 4 yıl, Borçka Ticaret Lisesi’nde de 15 yıllık müdürlük yaptı. Artvin İl Merkezi’nde Milli Eğitim Müdürü Yardımcılığı görevinde bulundu. Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yapan Atan son olarak ise Türkiye İş Kurumu Artvin İl Müdürlüğü görevini üstlendi. Atan, evli ve 3 çocuk babasıdır.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi