ARTVİN AK Parti’de ilçelerin adayları nihayet belli oldu

AK Parti’de ilçelerin adayları nihayet belli oldu. Buna göre 3 aydır açıklanmayan, merak edilen ilçelerdeki aday adayları adayların resmi olarak açıklanmasının ardından parti içi yarış bitmiş oldu.

ARTVİN AK Parti’de ilçelerin adayları nihayet belli oldu
ARTVİN AK Parti’de ilçelerin adayları nihayet belli oldu Hayrettin Yavuz
 

 

Artvin’in ilçelerinde resmi olarak adaylıkları açıklananların isimleri ile ilgili gelen basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi:
“30 Mart 2104 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde “ İlçe Belediye Başkan Adaylarımız” uzun süren çalışmalar sonucu belirlendi. Genel Merkez’imiz tarafından AK Parti İl Başkanlığımıza yazılı olarak bildirilen sonuçları arifesinde, ilçe temayül yoklaması, kamuoyu anketleri, kanaat önderlerinin görüşleri, il başkanı ve il milletvekilinin görüşleri, Genel Merkez’de oluşturulan komisyonunun çalışmaları ve Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın nihai kararı sonucu:
Ardanuç: Hasan Aslan Demirci, Arhavi: Coşkun Hekimoğlu, Borçka: Aslan Atan, Hopa: Nedim Cihan, Kemalpaşa(Belde): Dr. Birol Vanizor, Murgul:Hasan Çavuş, Şavşat: Ahmet Sinan Öztürk, Yusufeli:Eyüp Aytekin ilçelerimizdeki adaylarımız olmuştur.
TÜM BELEDİYELERİ ALARAK KAYBOLAN YILLARI TELAFİ EDECEĞİZ!

AK Parti Artvin İl Başkanı Erkan Balta yaptığı kısa açıklamasında; “Aday arkadaşlarımızı tebrik ediyor, adaylıklarının kendilerine, ilçelerimize, ilimize, partimize ve ülkemiz hayırlı olmasını teşkilatım ve şahsım adına diliyorum. İnşaallah ilimizin ve ilçelerimizin kaybolan yıllarını tüm belediyeleri alarak AK Parti belediyeciliğini getirip telafi edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi