Gülen Örgütü'nün yeni karanlık odası

Paralel yapının medyadaki “hücreleri” bir bir uyanıyor! Paralel yapı saflarına kattığı yeni isim ve ittifaklarla sivil ve meşru bir hükümete karşı asimetrik savaşını sürdürüyor. Son dönemde bir internet sitesi ve sahibi de Gülen örgütünün paralel operasyonlarının tetikçiliğine soyundu.

Gülen Örgütü'nün yeni karanlık odası
Gülen Örgütü'nün yeni karanlık odası Hayrettin Yavuz

 

Ünal Tanık’ın sahibi olduğu Rotahaber sitesi, 17 Aralık komplosunun medya ayağında yer alan bir mecraya dönüştü. Örgüt tarafından sızdırılan ve tamamen bir komploya dönük algı operasyonu için kullanılan illegal belgelerin ve ses kayıtlarının yayınlandığı site, Ak Parti’ye karşı Cemaat örgütünün giriştiği “darbe”de tetikçi olarak yer aldı.

Sitenin sahibi Ünal Tanık daha geçtiğimiz günlerde çıktığı bir canlı yayında Mavi Marmara gemisini eleştirmiş, Gülen ağzıyla İsrail terörüne karşı bir barış ve sivil inisiyatif olan Mavi Marmara gemisine paralel örgüt elemanlarının ağzıyla karşı çıkmıştı.

Tanık’ın paralel yapının emrine girdiğinin bir göstergesi de Gülen örgütünün “karanlık odası” olan Postmedya isimli tetikçi site tarafından parlatılması oldu. Katil Esad’a destek veren Sol gazetesini bile manşetlerinden alkışlayan karanlık tetikçiler, Ünal Tanık’ı da manşetlerine çekerek nasıl bir “karanlık ittifak” içinde yer aldıklarını açık etmişti.

Yıllarca haber7.com sitesinin genel yayın yönetmenliğini yapan, Ülke TV’de boy gösteren Ünal Tanık’ın paralel örgüte nasıl teslim olduğu merak ediliyor.

MEDYAGUNDEM.COM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi