İstanbul ve Ankara da dahil oy oranını açıkladı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan İran dönüşü birbirinden önemli açıklamalarda bulunurken, yerel seçim için AK Parti'nin oy oranını açıkladı. Erdoğan, İstanbul ve Ankara'nın da oy oranını gazetecilerle paylaştı.

İstanbul ve Ankara da dahil oy oranını açıkladı
İstanbul ve Ankara da dahil oy oranını açıkladı Hayrettin Yavuz
İran ziyaretin dönüşü Başbakanlık uçağında gazetecilere konuşan Başbakan Erdoğan, yerel seçim ve oy oranıyla ilgili şunları söyledi: "AK Parti'nin oyu 50-51 bandını koruyor. İstanbul, Ankara'da rahatız. İzmir, Diyarbakır ve Van'da makas kapanıyor. İzmir Binali Bey'i kabul etmiş durumda."

ANKARA VE İSTANBUL'DA AÇIK ARA ÖNDEYİZ
"Son anketlerde durumumuzu koruyoruz. En ufak bir sıkıntı yok. AK Parti olarak yüzde 50-51'lerdeyiz. Büyük şehirlerde rahatız, başta İstanbul, Ankara olmak üzere. İzmir'de makas iyice daraldı. İzmir Binali Bey'i kabullendi. Orada ilçe adaylarını belirlemede isabet yüzdemiz iyi. Diyarbakır'da, Van'da da makas daralıyor. Çözüm süreci sandığa da yansıyacak.
SORUN ÇIKARSA ADAY DEĞİŞTİRİRİZ
Mardin'de de farklı bir çalışma uyguluyoruz. Kardeş şehirlerin orada çalışmaları var. Sorun çıkarsa aday değiştiririz: Adayları açıkladık ama yasal anlamda sorun çıkarsa veya oradaki vatandaşlar bize ciddi şeyler getirirse araştırırız, değiştiririz.
Ama ortada dolaşan dedikodulara inanmayın."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi