Enver Yılmaz Gölköy’de karargah kurdu

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz seçim çalışmaları kapsamında 3 gün 2 gece Gölköy’ de kalacak.

Enver Yılmaz Gölköy’de karargah kurdu
Enver Yılmaz Gölköy’de karargah kurdu Hayrettin Yavuz

Yılmaz, “Bizim kimseyle işimiz yok. İlçe ilçe, mahalle mahalle gezerek yaptığımız ve yapacağımız hizmetleri anlatıyoruz. Bizim bu millete hesap verme ve hizmet etme borcumuz var” dedi. Sabah erken saatlerde Gölköy’e bağlı Damarlı beldesini ziyaret eden Yılmaz’ı ilçe girişinde Damarlı Belediye Başkanı Niyazi Çelenk ve kalabalık bir vatandaş topluluğu karşıladı. Damarlı ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunan Yılmaz’a vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği gözlendi. Belde meydanında coşkulu bir kalabalığa seslenen Yılmaz, sabahın erken saatlerinde kendisini karşılamaya gelen Damarlı halkına teşekkür etti.

DAMARLI BİZİ İLK GÜNKÜ HEYECANLA KARŞILADI

Damarlı’da gördüğü ilginin kendisini heyecanlandırdığını ifade eden Yılmaz, “ Damarlı bizi her zaman bağrına bastı. Sabahın erken saatlerinde bizi ilk günkü heyecanla karşıladınız. Bundan sonra Damarlı’nın kış aylarında kar korkusu olmayacak. Belediye başkanlığını kazandığımız takdirde, buralarda kuracağımız kar ekipleriyle, yolların anında açılmasını sağlayacağız. Bütün ana ve ara yolları sıcak asfalt ile kaplayacağız. Su problemini iki yılda ortadan kaldıracağız. Bizim kimseyle işimiz yok. Bizim bu millete  hesap verme ve hizmet borcumuz var. Buradan Gölköy Belediye Başkanlığı için aday adayı olan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Onlar bizim büyükşehirde çalışma arkadaşlarımız olacak. Aday adayı olup da Ali Kemal Mert ile yarışıp, bugün burada Ali Kemal Mert’in yanında olan bizi karşılayan tüm arkadaşlarımı alnından öpüyorum. Üç gün boyunca Gölköy’de kalıp, iki gece burada yatacağım. 30 Mart tarihinde bize bu görevi layık gördüğünüzde, Ordu’yu hep birlikte yeniden inşa edeceğiz” dedi.

DİREKLİ’DE COŞKULU KARŞILAMA

Damarlı beldesi ziyareti sonrası, Direkli Beldesi’ni ziyaret eden Yılmaz’ı ilçe halkı davul ve zurna eşliğinde karşıladı.  Direkli’de vatandaşlara seslenen Yılmaz, “Direkli beldemizin iki yıl içerisinde çehresini değiştireceğiz. Hükümetimiz döneminde buralara önemli yatırımlar yapıldı. Eksikler olmuş olabilir. İşte o eksikliklerin çözümü de büyükşehirdir. Direkli halkı ve tüm kamuoyu sözlerime şahit olsun! Bu bölgenin tüm yol sorununu iki yıl içerisinde çözeceğim. Büyükşehirle birlikte beldede bulunan belediye araçlarının hepsi burada kalacak. Takviye araçlar göndereceğiz. Personeller büyükşehir kadrosunda olacak ancak hepsi bulundukları yerden ayrılmayacaklar. Bu hizmetlerle yetki tek elde toplanacak ve bölge üç kat fazla hizmet alacak” diye sözlerini tamamladı.

Ak Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz’a Gölköy ziyaretinde eşi Yeter Yılmaz da eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi