Selami Çarkçı' dan Veda Mesajı

Bu güzeller güzeli Perşembemize daha iyi hizmet etmek ve bir şeyler katabilmek adına 2004 yılında yerel yönetim seçim yarışlarının içinde yer aldım.Bu güne kadar ilçemizde bir taş üzerine bir taş koyabilmeyi başara bildik ise bunda bu güne kadar birlikte hareket ettiğim ekip arkadaşlarımın büyük rolü olmuştur.

Selami Çarkçı' dan Veda Mesajı
Selami Çarkçı' dan Veda Mesajı Hayrettin Yavuz
Biz sürekli ilçemizin geleceği için özel yaşamımızdan ve aile yaşamamızdan özveride bulunarak, Perşembemiz için büyük gayretler ile çalışmalar yaptık. Dönemimizin eserleri ile her zaman gurur duyduk.
Bizlere iki dönmedir belediye başkanlığı yapma şansı veren partimize ve yaptığımız hizmetlerde bizlere yardımcı olan, Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, Bürokratlarımıza ve partimizin her kademesinde görev yapan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Siyaset hayatım boyunca istemeden de olsa kalbini kırdığım, beklide bir yanlış anlama sonucunda kalbinde bana karşı küçük veya büyük bir burukluk ya da küskünlük olan tüm değerli vatandaşlarımdan helallik diliyorum.
 
Bir yola baş koymak ve o yolda kararlılıkla yürümenin zor olduğu kadar o yolun sonuna nokta koymakta o denli zordur. Bu süreçte sonuna kadar bizimle olan tüm değerli vatandaşlarımıza, dost ve akrabalarıma şükranlarımı sunuyor, özellikle onlardan da helallik istiyorum. Benimde birazcık hakkım varsa, herkese helal olsun.
Her ne kadar aktif siyasete noktayı koysam da, son nefesime kadar Perşembemizin menfaatleri doğrultusunda elimden geleni yapmaya devam edeceğim. Yeni seçilecek olan Belediye Başkanı arkadaşımıza, dilediklerinde yardımcı olmaya hazırım.

Aktif siyaset yaşamıma noktayı koyma kararını sizler ile paylaşırken, siyaset yolunda bu güne kadar bizden desteklerini esirgemeyen tüm değerli vatandaşlarımıza en içten duygularımla saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Benim sevdam, dünde bu günde Perşembe oldu ve öyle olmaya devam edecektir.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi