Beylikdüzü'nün Tamamına Talibiz

Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, AK Parti Beylikdüzü Seçim Koordinasyon Merkezi ve Beylikdüzü Belediyesi Çok Amaçlı Salon’da sandık sorumlularıyla yaptığı toplantıda, Beylikdüzü’nün tamamına talip olduklarını söyledi.

Beylikdüzü'nün Tamamına Talibiz
Beylikdüzü'nün Tamamına Talibiz Hayrettin Yavuz

 

 Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, Beylikdüzü için sandık sorumlularıyla toplantıda buluştu. 30 Mart’ta yapılacak seçimlerin sadece bir yerel seçim olmadığının altını çizen Başkan Uzun, “Bu seçimler, partimizin, Başbakanımızın, Türkiye’nin sınanacağı seçimler olacaktır” dedi. Planlı programlı şekilde çalışarak, seçimleri yeniden kazanmak durumunda olduklarını da belirten Başkan Uzun,  aksinin ise Beylikdüzü’ne, İstanbul’a ve Türkiye’ye haksızlık olacağını ifade etti. Beylikdüzü’ne güzel hizmetler yaptıklarını dile getiren Başkan Uzun, “İlçeye zarar verecek bir icraatın içerisinde hiç olmadık. Vatandaşımıza anlatacağımız çok şeyimiz var, Allah’a şükür anlatamayacağımız ise hiçbir şeyimiz yok. Bugüne kadar şeffaf, açık ve Beylikdüzü’nün faydasına olan projelere imza attık, yaptığımız projelerin birçoğu örnek projelerdir. Bugün bir yanımızda 15 yılını doldurmuş bir belediye başkanının olduğu CHP’li Avcılar Belediyesi, bir yanımızda 20 yılını doldurmuş bir belediye başkanının olduğu CHP’li Büyükçekmece Belediyesi var. Ancak iki ilçede de ikamet eden vatandaşlar, Beylikdüzü’ne imrenerek bakıyor” diye konuştu.

 
"Her Mahalleye Harmanlama ve Hasat"
Düzenlenen programlarda konuşan AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Nevzat Demiröz de, Yüksek Seçim Kurulu ve partisinin öngördüğü program çerçevesinde çalışmaları yürüteceklerini, her mahalle için yapacakları "Harmanlama" ve "Hasat" toplantıları sonunda, bilgilendirmeye yönelik sempozyumlar düzenleyeceklerini ifade etti. Etkili bir saha çalışmasından sonra, seçimleri kazanmak istediklerini belirten Demiröz, "Yapacağımız çalışmalardan sonra 30 Mart’ta Belediye Başkanımız Yusuf Uzun ile birlikte Beylikdüzü’nü  Sayın Başbakanımıza hediye edeceğiz. Allah bu yolda emeklerimizi zayi etmesin" diye konuştu. SKM’deki toplantıya Yakuplu ve Barış Mahalleleri, Beylikdüzü Belediyesi Çok Amaçlı Salon’daki toplantıya ise, Adnan Kahveci ve Dereağzı Mahalleleri katıldı. Başkan Uzun, toplantılar öncesinde ise,  AK Parti Seçim Koordinasyon Başkanlığı Yürütme Toplantısı'na katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi