Osman Develioğlu’na sevgi gösterisi...

Aday tanıtım programının ardından, ayağının tozuyla ilk seçim irtibat bürosunu açan Osman Develioğlu’na başkanlık binasında sürpriz yapıldı.

Osman Develioğlu’na sevgi gösterisi...
Osman Develioğlu’na sevgi gösterisi... Hayrettin Yavuz

AK Parti İstanbul İl Başkanlığının Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlediği aday tanıtım programının ardından ayağının tozuyla Hürriyet Mahallesi’nde ilk seçim irtibat bürosunu açan Osman Develioğlu başkanlık binasına geldiğinde sevgi gösterisiyle karşılandı.

İstanbul Milletvekili Bülent Turan ile başkanlığa gelen AK Parti’nin tekrar Bahçelievler Belediye Başkan Adayı olan Osman Develioğlu kendisini sevgi gösterisi ile karşılayan gruba kısa bir konuşma yaptı. Başkanlık binasının önünde, 10 yıl önce, devir teslim konuşmasını hatırlatan Osman Develioğlu, “10 yıldır Bahçelievler’de çalışmalarımızı hep beraber Candaş bir şekilde yaptık. Sizler bize destek verdiniz, güç verdiniz. Bu verdiğiniz desteğe ve güce her zaman layık olmaya çalıştık. Hiçbir zaman halkımızdan aldığımız gücü başkalarına kullandırtmadık. Halkımız adına milletimiz adına kullandık. Milletimizin desteğini, gücünü her zaman damarlarımızda hissettik. İnşallah 30 Mart’ta da Bahçelievler halkı aynı desteği ziyadesiyle ortaya koyacak ve tekrardan burada Ak Parti Belediye Başkanı olarak görevimize devam edeceğiz.”

Her zaman herkesin belediye başkanı olduk diyen Osman Develioğlu, “Bahçelievler’de 700 bin insanın belediye başkanı olarak görevimize devam ettik. Herkesin belediye başkanı olarak görevimizi yaptık. Bundan sonra da aynısını yapacağız. On yılda Bahçelievler’de çok şey değişti. İnşallah bundan sonra ki beş yılda da bir çok hizmeti hep birlikte beraberce yapacağız. Akla gelmeyen, düşünülmeyen bir çok hizmeti yerine getirdik. Bir tanesini örnek olarak vermek istiyorum. Şuan üzerinde bulunduğumuz alan, Halk Pazarı, Ulu Camii, ve Kocasinan sahasının bulunduğu bölge bizim dönemimizde devletleştirildi. Artık bu arazi kamunun malı. Önümüzdeki günlerde, bizim yaptığımız, onları hayal bile edemediği yatırımları anlatacağız” dedi.

Tebrikleri kabul eden Osman Develioğlu başkanlıkta sevenleriyle uzun süre sohbet etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi