Rozetimi Partiye Teslim Edeceğim

Ak Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver YILMAZ, Yazıcıoğlu Kapalı spor salonunda yapılan aday tanıtım toplantısında "ALLAH' ın izni ile Belediye Başkanlığını kazandığımız takdirde rozetini İl Başkanına teslim edip Ak Partinin Belediye Başkanı değil Orduluların dolayısıyla her kesimin belediye başkanı olacağım"...

Rozetimi Partiye Teslim Edeceğim
Rozetimi Partiye Teslim Edeceğim Hayrettin Yavuz
 
 
21932
 
Ordu Büyük Şehir Belediye Başkan Adayımız Enver Yılmaz, Belediye Başkanı olması halinde rozetini İl Başkanına teslim edip Ak Partinin Belediye Başkanı değil Orduluların dolayısıyla her kesimin belediye başkanı olacağına dikkat çekti.
 
Yılmaz, Herkese eşit olacağını , eşit davranacağını parti ayrımı yapmadan hakkaniyet çerçevesinde yüzünün ve alnının akıyla görevini sürdüreceğini söyledi.
 
“SORUNLARI ÇÖZMEMİZDEN RAHATSIZLAR”
 
Gittiği ilçelerde yaptığı telefon görüşmeleriyle sorunları anında çözmesi ile ilgili muhalefet tarafından yapılan eleştirilere değinen Yılmaz, “Sorun telefonumla çözülmüştür. Bu sorunun çözümünün takibini de kendisi yapsın. Şimdi böyle diyor ama sonra kendisi diyor ki “bizim bir mevzuumuz var gel bana da bir telefon aç” diyor. Yani öyle bir talebi varsa onu da yapalım yardımcı oluruz. Bir çözüm odaklı bir siyasi partiyiz. A partisi, B partisi değiliz.” dedi.
 

AK PARTİ ORDU İLÇE ADAYLARI

Büyükşehir Adayı :Enver YILMAZ

Altınordu: Engin Tekintaş, Akkuş: İsa Demirci, Aybastı: İzzet Gündoğar,

Çamaş: Alahittin Gider, Çatalpınar: Ahmet Türe, Çaybaşı: İsmet Yanık, 

Fatsa: Hüseyin Anlayan,Gölköy: Ali Kemal Mert, Gürgentepe: Yener Yalçınkaya, Gülyalı: Talip Şen, İkizce: Bahri Söğüt, Kabataş: Yakup Yılmaz, Kabadüz: Yener Kaya, Korgan: Tuncay Kiraz, Kumru: Günan Murat Hatipoğlu, Mesudiye: İsa Gül, Perşembe: Kemal Bahtiyar, Ünye: Ahmet Çamyar, Ulubey: İsa Türkcan

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi