Cengiz Kurtoğlu'nun Annesi Şennur Kurtoğlu Vefat etti

Kurtoğlu ailesinin büyük acısı Arhavi’nin yetiştirdiği ve tüm Türkiye’ye mal olan ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu ile kardeşleri Cemal Kurtoğlu, Cemil Kurtoğlu ve Canan Yüksel’in anneleri Şennur Kurtoğlu İstanbul’da vefat etti. Bir süredir tedavi görmekte iken hastalığından kurtulamayarak ani bir rahatsızlık sonucu sevenlerinden vakitsiz ayrılan Şennur Kurtoğlu’nun cenaze töreni İstanbul’da gerçekleşti.

Cengiz Kurtoğlu'nun Annesi Şennur Kurtoğlu Vefat etti
Cengiz Kurtoğlu'nun Annesi Şennur Kurtoğlu Vefat etti Hayrettin Yavuz
 

 

Sanatçı büyüğümüz Cengiz Kurtoğlu, kardeşleri ve ailesinin bu acı gününde siyaset, sanat ve iş dünyasından birçok kişi, kurum ve kuruluşlardan yoğun taziye ve başsağlığı mesajı aldı. Yurt dışında olması nedeniyle törene katılamayıp Cengiz Kurtoğlu’nu telefonla arayarak başsağlığı dileğinde bulunan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, hem sanatçının kendisine, hem ailesine ve hem de tüm Kurtoğlu camiasına üzüntüsünü dile getirdi. Aileyi aynı zamanda Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’da arayarak duyduğu üzüntüyü ve başsağlığı mesajını  Cengiz Kurtoğlu’na iletti.
Üsküdar Şakirin Camii’nde cenaze namazı kılınan Şennur Kurtoğlu’nun cenaze töreninde Kurtoğlu ailesinin üzüntüsü ve acıları yüzlerinden okunuyordu. Kendilerini yalnız bırakmayan sevenleri aileye baş sağlığı için bu acı gününde yanlarından ayrılmadılar. Cengiz Kurtoğlu “ Ailem, kardeşlerim ve tüm Kurtoğlu camiası adına bu acı günümüzde yanımızdan ayrılmayan, bizlere uzaktan yakından destek veren, telefonla arayan devlet büyüklerim, sanatçı kardeşlerim, arkadaşlarım ve dostlarıma gönül dolusu teşekkürlerimi iletiyorum. Sağ olsunlar varolsunlar.” dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi