Torun hesap verecek adresimiz belli "Önce Allah, Sonra Halk..."

Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, ilçe gezileri kapsamında hafta sonu Akkuştaydı.

Torun hesap verecek adresimiz belli
Torun hesap verecek adresimiz belli Hayrettin Yavuz
  PDF Yazdır E-Posta
Yazar Ordu İstikbal Gazetesi   
13 01 2014

Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, ilçe gezileri kapsamında hafta sonu Akkuştaydı.

Ziyarette Akkuşlularla sohbet ederek görüş alışverişinde bulunan Başkan Seyit Torun vatandaşlara seslenerek, “Geleceği hep birlikte inşa edeceğiz. Sizlerin güveni ve desteği ile mutlu sona hep birlikte ulaşacağız. Biz önce Allah’a sonra halkımıza sığınıyoruz” dedi.

Akkuş gezisinde Başkan Seyit Torun’a ilçe Belediye Başkanı Ergüder Efil’de eşlik etti. Başkan Seyit Torun yaptığı ziyaretlerde Akkuşlularla sohbet ederken, Ordu’yu hiçbir ayrım yapmadan tüm ilçeleri ile birlikte kalkındırmak istediklerini söyledi.

Burada esnafa seslenen Başkan Seyit Torun, amaçlarının Akkuş’u beraber geliştirmek, kalkındırmak olduğunu, hiç kimseyi hiç kimseden ayrı tutmadan hizmet vermeyi hedeflediğini, bunu başarmak için de sadece kendilerine inanmaları gerektiğini ifade etti.  

Başkan Seyit Torun yaptığı açıklamada “Bugün Akkuşlu hemşerilerimizle bir aradayız. Pazar yerini gezdik, daha sonra esnafımızı gezdik. Onların çok yakın ilgisini görüyoruz. Bu bizim kararlı adımlarla seçimi nasıl kazanacağımızı gösteriyor. Çünkü her gittiğimiz yerde halkın bu gücünü görüyoruz. Biz asla bir şeylerin arkasına sığınmıyoruz. Biz önce Allah’a sonra halkımıza sığınıyoruz. İnşallah hep birlikte Akkuşumuza hizmet edeceğiz. Akkuş’un eksik kalan yanlarını hep beraber tamamlayacağız. Önce Sevgi, sonra Akkuş kazanacak” şeklinde konuştu.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi