Biz, Siz rahat nefes aldıkça, mutlu oluyoruz…

NEFESSİZ BİR HAYAT ? iŞTE O ZAMAN SOLUNUM A.Ş Ülkemizin ilk özel “Göğüs Hastalıkları Merkezi” SOLUNUM; Akciğer sağlığını koruma ve geliştirme anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Biz, Siz rahat nefes aldıkça, mutlu oluyoruz…
Biz, Siz rahat nefes aldıkça, mutlu oluyoruz… Hayrettin Yavuz


 

Biz, Siz rahat nefes aldıkça, mutlu oluyoruz…

Ülkemizin ilk özel “Göğüs Hastalıkları Merkezi” 
SOLUNUM; Akciğer sağlığını koruma ve geliştirme anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Sizinle Büyüyoruz…

SOLUNUM ‘un serüveni 1987 yılında Doç.Dr. Veysel Yılmaz’ın İstanbul Bakırköy ilçesinde mütevazı bir muayenehane ile başladı.Hastalarının güveni ve sürekli ilgisi 1994 yılında Solunum Sağlık Hizmetlerinin kurulmasını sağladı. Sürekli büyüyen hasta potansiyeli ile 2003 yılında Göğüs Hastalıkları Merkezi kuruldu. Deneyimli kadrosu ile kurulduğu günden bu yana özel bir dal merkezi için birçok ilk’e imza attı.

Standartları uyguluyoruz…

SOLUNUM; Akciğer hastalılarının tanı ve tedavisinde uluslararası GINA ve GOLD kılavuzlarını uyguluyor. Uluslararası Kabul gören tedavi protokolleri ile hastalarımıza güncel ve güvenilir yöntemeler ile sağlık hizmeti veriyoruz.

İleri ve son teknoloji ile donanımlıyız…

SOLUNUM; 2006 yılında bir ilke daha imza atarak, akciğer hastalıkları içinde son derece önemli yeri olan kanser hastalığının tanısını kolaylaştıran ve erken tanıya fırsat veren narrow band imaging teknolojisine sahip Bronkoskopi ünitesini kendi bünyesine kattı.

Hasta periyodik takipleri hasta memnuniyetini yükseltiyor…

SOLUNUM; Başlangıçtan itibaren uluslararası hasta takip yaklaşımlarını benimseyerek kronik hastalıklarda %80 oranında hastalarının takiplerini gerçekleştirmeyi başarmıştır. Bu muazzam oran şüphesiz hastalarımızın yüksek güveniyle gerçekleşmektedir.  
Hasta eğitimleri bizim için vazgeçilmez…

Kronik hastalıkların tedavilerinde gelişmiş ülkelerde benimsenen hasta eğitimlerini 2003 yılından bu yana düzenli olarak sürdürüyoruz. Kendi salonlarımızda uzman hekimlerimizin verdiği hasta eğitimlerinin yanı sıra farklı kurumlarda da hastalara eğitim veriyoruz.

Psikolojik destek grupları farklılığımız…

Psikologların gözetiminde kronik hastalarımıza motivasyon sağlayarak günlük hayatlarını kesintisiz ve mutlu bir şekilde sürdürebilmeleri için destek veriyoruz.

Toplumsal sorumlulukla halka yönelik etkinlikler yürütüyoruz…

Tıp bilimindeki son gelişme ve araştırmaları yakından izleyen SOLUNUM Göğüs Hastalıkları Merkezi, bu konuda da öncü bir misyon ve sorumlulukla hareket ederek, 2002 yılından bu yana halka açık geniş katılımlı konferanslar ve zaman zaman TV programları ve çeşitli radio kanallarından halkımızı bilgilendirici çalışmalar düzenlemektedir.

4 Mayıs 2002 Dünya Astım Günü konferansı
Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi

7 Mayıs 2003 Dünya Astım Günü konferans ve çocuk tiyatrosu
Kartaltepe Kültür Merkezi

9 Mayıs 2004 Dünya Astım Günü açık hava söyleşisi
Bakırköy İncirli Parkı

20 Kasım 2006 Dünya KOAH günü konferans Bakırköy Belediyesi ile birlikte
Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi

5 Mayıs 2007 Dünya Astım Günü astım yürüyüşü Beşiktaş Belediyesi ile birlikte
Kuruçeşme- Bebek sahili

9 Mayıs 2007 Dünya Astım Günü toplu resim çalışması Bahçeşehir Belediyesi ile birlikte
Bahçeşehir Belediye parkı

14 Kasım 2007 Dünya KOAH günü konferans Bahçelievler Belediyesi ile birlikte
Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi

Güveninizle oluşturduğumuz geniş bir aileyiz…

SOLUNUM, sizin 2. eviniz. Kapıdan girdiğiniz andan itibaren sıcak ve güleryüzlü ilgimizi içinizde hissedecek, konforlu ve rahat bir ortamda, bir sağlık kuruluşunda olduğunuzu unutacaksınız. En önemlisi, deneyimli hekim kadromuz, ileri teknolojik olanaklarımız, nitelikli insan gücümüz sayesinde doğru teşhis ve doğru tedavi hizmeti ile sağlığınızla yeniden buluşacak ve SOLUNUM ailesinin yeni dostları arasına katılacaksınız,

Yeniden Hoşgeldiniz…


Dr. Dilek YILMAZ
Genel Koordinatör


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi