Ergene Kaymakamı Kızıltoprak Açıklaması

''Ergene ilçesi bir sanayi kenti ve bununla ön plana çıkması gerek"

Ergene Kaymakamı Kızıltoprak Açıklaması
Ergene Kaymakamı Kızıltoprak Açıklaması Hayrettin Yavuz

 

Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak, "Ergene ilçesi bir sanayi kenti ve bununla ön plana çıkması gerek. Akıllı ve ayakları yere sağlam basan projelerle ilçemizi inşaa edeceğiz" dedi. 

Kızıltoprak, AA muhabirine açıklamasında, Tekirdağ'ın büyükşehir olmasıyla birlikte kurulan Ergene İlçesinin, 57 bin nüfusa sahip olduğunu söyledi.

Ergene'de ciddi bir sanayi potansiyelinin olduğunu ifade eden Kızıltoprak, ilçede sanayi ile birlikte çevreyi de korumaları gerektiğini belirterek, bu konularda tüm öneri ve fikirlere açık olduğunu ifade etti. 

Ergene Kaymakamlığı olarak, Sosyal Yardımlaşma Vakfı başta olmak üzere diğer birimlerin hizmete açılması için çalışmaların devam ettiğini anlatan Toprak, Hükümet Konağının da herkesin memnun kalacağı ve rahat ulaşım sağlanacağını yerde yapılacağını kaydetti. 

Kızıltoprak, "Ergene ilçesi bir sanayi kenti ve bununla ön plana çıkması gerek. Akıllı ve ayakları yere sağlam basan projelerle ilçemizi inşaa edeceğiz" dedi.

Ergene'ye, büyük ve yakışır niteliklerde uluslararası fuarların organize edileceği gibi bir fuar alanının yapılması için mücadele edeceklerini söyleyen Kızıltoprak, İlçeye yeni bir devlet hastanesi projesi olması gerektiğini kaydetti. - Tekirdağ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi