Artvin-Borçkalı Dr.Mustafa Melek:Neden Aday Adayıyım?

Cumhuriyet Halk Partisi Beylikdüzü İlçesi Belediye Başkan aday adaylığımın başvurusunu yapmış bulunuyorum. Partimize, Beylikdüzü halkına ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.

Artvin-Borçkalı Dr.Mustafa Melek:Neden Aday Adayıyım?
Artvin-Borçkalı Dr.Mustafa Melek:Neden Aday Adayıyım? Hayrettin Yavuz

 

Böyle bir karara varmamın başlıca iki nedeni var.

  1. Birincisi genel olarak ülkemizin, özelde ise Beylikdüzü’nün yaşamakta olduğu sorunların Türkiye’de yaşayan her aydına ve şahsıma yüklemiş olduğu derin sorumluluktur. Bu sorumluluğun bir gereği olarak, belediye başkan adaylığım kabul görsün ya da görmesin, bundan sonraki süreçte daha aktif olarak Beylikdüzü siyasetinde yer alma kararını almış bulunuyorum.
  2. Aday adayı olmamın ikinci nedeni ise benim çok genç yaşlarda oluşan siyasi kimliğimdir. Bu siyasi kimlik birçok yerel yönetim deneyiminden alnının akıyla çıkmıştır. Öte yandan, siyasi kimliğimizin ayrılmaz bir parçası olan eşitlik ve adalet arayışının, ancak gerçek bir sol duruşla karşılığını bulacağı inancındayım. Tam da bu sebeple, aday adaylığımı bu sol kimliği temsil etme iddiası ile ilan ediyorum.Cumhuriyet Halk Partisi Beylikdüzü İlçesi Belediye Başkan aday adaylığımın başvurusunu yapmış bulunuyorum. Partimize, Beylikdüzü halkına ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi