ODÜ'de Hamsi Şöleni Yapıldı

İlginin yoğun olduğu şölende 2 ton hamsi dev ızgaralarda pişirilerek konuklara ve öğrencilere ikram edildi. Yaklaşık 3 saat süren etkinlik boyunca Rektör Prof. Dr. Tarık YARILGAÇ, Belediye Başkanı Seyit TORUN ve öğrencilerle halay çekerek doyasıya eğlendi.

ODÜ'de Hamsi Şöleni Yapıldı
ODÜ'de Hamsi Şöleni Yapıldı Hayrettin Yavuz

 
Ordu Üniversitesi tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen Hamsi Şenliği'nin dördüncüsü 
Cumhuriyet Yerleşkesi'nde oyun havaları ve horonlar eşliğinde gerçekleştirildi.
21818
Rektör Prof. Dr. Tarık YARILGAÇ'ın ev sahipliği yaptığı törene Belediye Başkanı Seyit TORUN, ODÜ'lü Dekanlar, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN, akademisyenler, daire müdürleri, idari personel, 
yüzlerce öğrenci ve basın mensupları katıldı.
 
İlginin yoğun olduğu şölende 2 ton hamsi dev ızgaralarda pişirilerek konuklara ve öğrencilere ikram edildi. 
 
Yaklaşık 3 saat süren etkinlik boyunca Rektör Prof. Dr. Tarık YARILGAÇ,  ve öğrencilerle halay çekerek doyasıya eğlendiler.
 
21819
 
"Birlik, beraberlik ve dayanışmanın  örneklerinden birinin yaşandığı" Hamsi Şöleni'nde ızgaranın başına geçerek kendi elleriyle öğrencilere hamsi pişiren Rektör Prof. Dr. Tarık YARILGAÇ şu ifadelere değindi:"Böylesine güzel bir atmosferde il protokolü, akademisyenlerimiz ve öğrencilerimizle, bir arada olmak son derece keyif verici bir hadisedir. Bu tür sosyal faaliyetler hem zorlu akademik eğitim sürecinde öğrencilerimize moral kazandırmakta hem de üniversitemizin halkla bütünleşmesinde etkin rol oynamaktadır. Artık geleneksel hale getirdiğimiz bu yıl da dördüncüsünü düzenlemiş olduğumuz Hamsi Şenliği'nin öğrencilerimize finaller öncesi enerji ve başarı getirmesini temenni ediyorum."
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi