Kadir Topbaş Artvin’de Hemşerileri İle Buluşuyor

AK Parti Artvin İl Başkanı Av. Erkan Balta, tüm Artvin halkını karşılama için davet etti.

Kadir Topbaş Artvin’de Hemşerileri İle Buluşuyor
Kadir Topbaş Artvin’de Hemşerileri İle Buluşuyor Hayrettin Yavuz

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Kadir Topbaş, 07 Aralık 2013 Cumartesi günü Artvin’e geliyor. Ak Parti Artvin İl Başkanı Av. Erkan Balta, Ak Parti Artvin il Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocatepe ve Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla ile birlikte ilimize gelecek olan Artvinli hemşerimiz İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Kadir Topbaş ile birlikte geleceklerini ve 7 Aralık 2013 Cumartesi günü saat 12.00’da Merkez Camii Meydanında Artvin halkı ile buluşacaklarını açıklayarak Artvin halkını davet etti.

Av. Erkan Balta, Artvin Belediye Başkan Adayları Mehmet Kocatepe’nin de Artvin halkı ile belediye başkan adayı olarak buluşacağını da hatırlatarak Artvin halkının ve partililerin bu buluşmaya yoğun bir şekilde ilgi olacağını belirtti.

Başkan Av. Erkan Balta yaptığı açıklamada, “07 Aralık 2013 Cumartesi günü saat 12.00’da Artvin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Dünya Belediyeler Birliği Başkanı Mimar Kadir TOPBAŞ Artvin’de hemşerileri ile buluşuyor. 29 Kasım 2013 tarihinde Ak Parti Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında Genel Başkan ve Başbakanımızın Ak Parti Artvin Belediye başkan adayını Mehmet Kocatepe olarak açıkladıktan sonra, 7 Aralık 2013 Cumartesi günü adayımız Mehmet Kocatepe, İl Milletvekilimiz Dr. İsrafil KIŞLA ve medar-ı iftiharımız,  hemşerimiz mimar Kadir TOPBAŞ’ı saat 12:00’de Merkez Camii meydanında Artvinli hemşerilerimizle buluşturuyoruz. Bu buluşmaya tüm Artvinli hemşerilerimiz davet ediyorum.

Artvin sevdasını yüreğinde hisseden ve hizmetleri ile sevdasını gösteren hizmet insanlarına destek verecek Artvinli hemşerimizle Artvin in kaderini birlikte değiştireceğiz” ifadelerine yer verdi.

Ç.P.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi