MEHMET KOCATEPE’DEN İLK DEĞERLENDİRME

AK Parti’den Artvin Belediye Başkanlığına aday gösterilen Mehmet Kocatepe, “Yayından fırlamış ok hızında memleketimize hizmet etmek için hazırız” dedi.

MEHMET KOCATEPE’DEN İLK DEĞERLENDİRME
MEHMET KOCATEPE’DEN İLK DEĞERLENDİRME Hayrettin Yavuz
 Kocatepe, AA muhabirine yaptığı açıklamada, AK Parti’den Artvin Belediye Başkan adayı gösterilmesi dolayısıyla çok mutlu olduğunu belirterek, “Memleketimize hizmet mevzu bahis ise geride konuşacak bir şey yok demektir. Sevdiğimiz, özlemini duyduğumuz memleketimize hizmet etme fırsatı doğduğu için mutluyum. Bu fırsatı veren halkımıza teşekkür ediyorum. Bu sonuç temayül yoklamasından çıkmıştır ve Sayın Başbakanımıza iletilmiştir. Sayın Başbakanımız tarafından böyle bir konuda görevlendirildiğim için çok mutluyum” diye konuştu.
Artvin’in birçok hizmetten mahrum bir şehir olduğunu vurgulayan Kocatepe, şöyle devam etti: “Uzun bir süredir CHP yönetiminde bir şeyler yapılmaya çalışılıyor. Öz kaynaklarının kısıtlı olması münasebetiyle görüyoruz ki çok fazla bu anlamda fırsat doğan bir yer değil. Devletin, yerel yönetimlere çok daha fazla katkı sağlaması gereken bir şehir olduğunu görüyoruz. Gerek bürokrasideki çevremiz, devlet işleyişini bilmemiz ve neyi nereden alıp getireceğimizi bilmemizin avantaj olacağını düşünüyorum. Artvin için spor ve turizmde yapılabilecek projeler bizi çok heyecanlandırıyor. Yayından fırlamış ok hızında memleketimize hizmet etmek için hazırız. O hızla gider memleketimize hizmet yaparız.” Kocatepe, kendisine verilen görevi, vefa borcunu ödeme fırsatı olarak da gördüğünü dile getirerek, şunları kaydetti: “Memleketimize gidip hem bireysel hem de iktidar gücümüzle Artvin’e olan vefa borcumuzu hizmet olarak ödemek istiyoruz. Yapacaklarımıza ilişkin projelerimizi tamamlamak üzereyiz. Temelde iki mantıkla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Birincisi mevcut sorunların çözümüne yönelik projelerimiz ki bunlar hazır. İkincisi ise Artvin gibi dünyanın çok farklı ülkelerinde emsali olan bir şehrin bu özelliklerini ortaya çıkarmak için ses getirecek projeleri hayata geçirmektir. Artvin’i, İsviçre’nin Lozan’ı görünümünde bir şehir haline getirmeyi planlıyoruz.”
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi