KORGAN MHP'YE AKIYOR

MHP Korgan Belediye Başkan Adayı Bedir Silme; "Korgan ilçemiz yerel seçimler itibarıyla ençok önem verdiğimiz bir ilçedir. Parti teşkilatımız ilçe teşkilatımızı güçlendirerek Korgan'da yönmüzü hedef olarak iktidara çevirmiş bulunmaktayız.

KORGAN MHP'YE AKIYOR
KORGAN MHP'YE AKIYOR Hayrettin Yavuz

KORGAN MHP'YE AKIYOR
Milliyetxçi Hareket Partisi (MHP) Ordu'nun bütün ilçelerinde ivme kazanan tek parti olarak seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Son Akkuş ilçesinde AKP'den MHP'ye geçişlerin yapıldığı üye kayıtlarına Korgan ilçesinden de CHP'den MHP'ye geçişler sağlandı. 

Korgan'da CHP'li Şaban Bilgin partisinden istifa ederek MHP'geçti. Bilgin için ilçe parti binasında bir tanıtım proğramı düzenlendi. Düzenlenen törene MHP Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz, MHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemal Enginyurt, MHP Ordu İl Başkan Yardımcısı Serdar Akpınar, MHP Korgan Belediye Başkan Adayı Bedir Silme ve çok sayıda partili vatandaşlar katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan MHP Korgan Belediye Başkan Adayı Bedir Silme; "Korgan ilçemiz yerel seçimler itibarıyla ençok önem verdiğimiz bir ilçedir. Parti teşkilatımız ilçe teşkilatımızı güçlendirerek Korgan'da yönmüzü hedef olarak iktidara çevirmiş bulunmaktayız. Korgan halkı artık partimize büyük bir teveccüh göstermiş bulunmaktadır. Partimize hergeçen gün önemli ölçüde diğer partilerden de geçişler olmuştur. Bugünde kendisini kişilik olarak çok takdir ettiğimiz, sevip saydığımız CHP'li Şaban Bilginin partimize katılımının kıvancını yaşamaktayız" dedi.
MHP KORGAN'DA GÖREVE HAZIR
MHP'nin Korganda göreve hazır olduğunu da sözlerine ekleyen Silme şöyle devam etti; "Biz inanarak yola çıktık. Amacımız önce insana, önce Korgan'a, önce Korganlıya hizmet etmek diyerek sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Cemal Enginyurt'a ve Genel Başkanımız sayın Dr. Devlet Bahçeli'ye Korgan'da MHP iktidarının sözünü vererek geldik. Bizi kırmadıklar ve görevi tarafımıza tevdi ettiler. Biz bu güvenin altında kalmayacağız. Sözümüzü tutup MHP'yi hem Ordu'da hem de Korgan'da iktidara taşıyacağız.Korgan artık MHP ile emin ellerde, emin kişiler tarafından belediye hizmetleriyle tanışmış olacak. O kadar ki MHP'nin güneşi inanıyorum ki Korgandan doğacak ve MHP Ordu'da iktidar yolunda ipi göğüsleyen taraf olacak" diye konuştu.
KORGAN'DAN YAKACAĞIMIZ IŞIK ÇOK ÖNEMLİ
Silme'nin ardından konuşma yapan MHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemal Enginyurt'da Korganlıların partisine gösterdiği teveccühe teşekkür ederek söze şöyle başladı; "Genel Başkanımız Sr. Devlet Bahçeli Korgan ilçemize çok önem veriyor ve buranın seçim sonucunu da çok merak ediyor. İnanıyoruz ki Korgan'dan yanacak meşale ve ışık emin olun ki bütün Türkiye'yi aydınlatacak. Türkiye bize göre karanlıkta, Türkiye'nin düşmanları, 16 Kasım Diyarbakır buluşmasında aşık ile maşuk gibi buluşmalarının sonucunda Türkiye'yi nereye sürüklemek istedikleri artı apaçık ortada. 
BAŞBAKAN MUHALEFETE CEZA VERİYOR
Başbakan Devlet Bahçeli'nin ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun ismini artık ağzına almayacağını diyerek güya muhalefete ceza veriyor. Ama aynı Başbakan, Abdullah Öcalan'ın ismini de ağzından düşürmüyor. Türkiye Cumhuriyeti'nin düşmanı Barzani'ye de kardeşim diyor, Şivan Perver'i de dost diyor. Ben Türkiye'ye Barzaninin hatırı için geldim diyen Perver'de başbakanı küçük düşürüyor, Türkiye'yi küçük düşürüyor. Onun için bu seçimlerde Korgan'dan yakacağınız ışık çok önemli" dedi.
ARTIK UYUMAMAMIZ GEREKİYOR
Yerel seçimlere 4.5 ay kaldığını ve sürede uyumamak gerektiğini de sözlerine ekleyen Enginyurt şöyle devam etti; "Köy köy, Belde belde bıkmadan usanmadan gezip çalışmamız lazım. Terzilisinden Belalanına, Çamlısından Çifliğine, Yazıcısından Yeşilyurt'una nerede insanımız varsa ulaşmamız gerekir. İnsanlarımızı bıkmadan usanmadan bilgilendirmemiz gerekir. Özellikle Korgan'da insanlar oyunu verdiği gibi Türkiye'de aslında Tayyip Erdoğan'a oyunu veriyorlar yani adaya oy vermiyorlar. Bu seçimlerin Tayyip Erdoğan'ın seçimi olmadığını herkese anlatmalıyız. 
Tayyip Erdoğan'a oy verenler İhsan Şener'i seçtiler. İhsan Şener'i seçtiler de ne oldu? İhsan Şener'den Korgan halkı hizmet alabildi mi? Demek ki be seçimlerde kapısını açabileceğimiz adam seçmeliyiz. Yanına 24 saat gidebileceğimiz, bize hizmet getirecek, Korgan aşkıyla yanıp tutuşacak, dertlerimizi, sorunlarımızı, sıkıntılarımızı giderecek birine oy vermeliyiz. 
Kendi şahsi çıkarlarını yapmayan, menfaat peşinde koşmayan, Allah rızası için Korgan'ı kalkındıracak ve bütün Türkiye'ye taşıyacak bir belediye başkanı seçmeliyiz. Bu seçimlerde başbakanı oylamdığımızı bütün Korganlıya anlatmalıyız. Biz sayın başbakanla yarışmıyoruz bu seçimlerde, Korgan'da AKP'nin 14 yıl yönettiği Korganı felç eden, insanları iflasa sürükleyen, göçe zorlayan, yollarımızı mayın tarlasına dönüştüren, zihniyete karşı dur diyecek belediye başkanını seçmemiz gerektiği söylememiz lazım. 
KAZANMAMIZ MECBURİYET HALİNE GELMİŞTİR
Onun için bu seçimlerde Korgan'da Bedir Silme'nin, Ordu'da da Cemal Enginyurt'un kazanmasına gayret göstermeliyiz. Çünkü bu hem Korgan'ın, hem Ordu'nun, hem de Türkiye'nin geleceği için artık bir mecburiyet haline gelmiştir. Biz Korgan'da bir seferberlik ilan ettik onun için bu seçimlerde inşallah Korganımıza hayırlara vesile olacak bir seçim kazanacağız. Hepinize partimize duyduğunuz güven ve teveccüh için ayrı ayrı teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Konuşmaların ardından başta CHP'den MHP'ye geçen Şaban Bilgin ve diğer katılımcılara Cemal Enginyurt tarafından MHP rozetleri takıldı. (ŞAFAK DELİÇAKAR/ORDU)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi