Hemşehrimiz ünlü DJ (by Engin Özkan)

ORMAN İŞÇİLİĞİNDEN ÜNLÜ DJ' LİĞE ( by ENGİN ÖZKAN )

Hemşehrimiz ünlü DJ (by Engin Özkan)
Hemşehrimiz ünlü DJ (by Engin Özkan) Hayrettin Yavuz
/files/uploads/392957_10151492041329875_1042354246_n.jpg
Aslen bir dağ köyü olan eski adı ZİNDAN yeni adı TEŞVİKİYE köyünde Orman işçiliğinden gelen çocukluğundan beri müzİğe ilgisi olan Ancak Yalova ve civarında  Konservatuar okulları olmadığından dolayı baba mesleği ormancılıkla ilgili mobilya eğiitimini Teşvikiye meslek lisesi   mobilya bölümünü bitirdi.
 Engin Mesleğine el yatkınlığı olmasına rağmen adeta aşık olduğu müziğe 2002 yılında başladı. Son yılların yükselen değeri Çınarcık - Teşvikiye plajlarında müzik tutkusunu dayısı olan ünlü turizim işletmecisi Üstün BARUT'a ait olan MAWİŞ clup Beach de Ülkemizin ünlü DJ lerinin yanında asistanlık yapan hemşehrimiz Özkan ''boynuz kulağı geçer misali'' ustalarını geride bırakarak Marmaranın DJ kralı oldu.
Yaklaşık 11 senedir meslek erbabı olan Engin 2006'da Yalova bölgesi remix 1.si oldu .Demet 
Akalın,Ozan,Müslüm Gürses,Cengiz Kurtoğlu,Orhan Ölmez,Çılgın Sedat gibi ünlü sanatçılara DJ'lik yaparak canlı performans ile onlara eşlik etti.
 
Engin Özkan 2010 yılında Teşvikiye Köyünde bulunan baba ocağında HOME STUDİO'sunu kurarak yaz kış demeden çalışmalarına aralıksız devam etti .Ünlü sanatçılara aranjörlük yaptı.
Türkücü Nevzat Soydan ,Hakan Şener ,Ozan,  İZEL    gibi birçok sanatçıyla çalıştı.Özellikle yaz aylarında Çınarcık sahillerinde düzenlenen büyük konserlerde İstanbul,Bursa,İzmit,Yalova ve Balıkesir gibi illerden gelen konuklara canlı performansı ile parmak ısırttı .Yerli ve yabancı turistlerin sevgilisi oldu .
 
Engin Özkan aslen Artvin-Borçka-Macahel-Uğur (AKRİYA) köyünden 93 harbinde muhacir olan bir ailenin son nesil torunlarındandır.Babası çok sosyal bir vatandaş olup dört dönemdir de  Teşvikiye Beldesi Karşıyaka Mahallesi muhtarıdır .Irstır çeker ,cinstir bulaşır misali Engin'e de sosyallik babadan geçmiş olmalı.Sosyal yönü ,güleç yüzü ,misafir perveliği ile de dikkatleri çeken hemşehirimiz özellikle hızlı bir yaşam süreci yaşayan müzik ,plaj,clup hayatın içinde olmasına rağmen adeta çocukluk yıllarında orman işçiliği yaptığı günler gibi orjinalliğini korumuş ve doğal hayatına devam etmiştir.
 
Güleç tavrı ve insancıllığı ile tanınan Engin Özkan bölgenin sevgilisi olmaya devam ediyor.
 
SÖZÜN ÖZÜ 
ADAM GİBİ ADAM 
(by ENGİN ÖZKAN ) 
 
Bizde MACAHEL GAZETESİ olarak hemşehirimize bundan sonraki hayatında başarılı ,sağlıklı  ve uzun ömürler diliyoruz.
YOLUN AÇIK OLSUN GÜLEN ADAM ...
 
/files/uploads/954641_10151717421909875_1662513223_n.jpg
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi