Jinsei Bilimsel Olarak Kabul Edildi

Jinsei, nano teknoloji ile üretilmiş olup elektromanyetik dalgaların vücuda olan zararlarını engellemeye yardımcı olan bir üründür.

Jinsei Bilimsel Olarak Kabul Edildi
Jinsei Bilimsel Olarak Kabul Edildi Hayrettin Yavuz

Jinsei Bilimsel Olarak Kabul Edildi

UYARILAR VE JİNSEİ

1-Jinsei, Türk Atom Enerjisi Kurumu tarafından elektrik akımı ile çalışmadığını ispatlamıştır. İnsan sağlığına hiç bir zararı yoktur.
2-Üç senedir Türkiye'de ve 10 senedir uzak doğu ülkelerinde kullanılmaktadır.
3-Jinsei, bilim adamları ve doktorlar tarafından tavsiye edilen ve neredeyse tüm ünlüler tarafından kullanılan bir üründür.
4-Eğer bir ilaç kullanıyorsanız devam etmelisiniz. Ancak doktor kontrolü ile ilaçlarınızı bırakabilirsiniz.
5-İngiltere'de yapılan bilimsel araştırmada insan vücudu üzerindeki etkileri ispatlamıştır.
6-Yorumlar bölümünde kullanıcıların çoğunun telefonlarına ve ses kayıtlarına rastlayabilirsiniz. Rahatsız etmemek kaydı ile arayıp etkilerini sorabilirsiniz.
7-Yorum yapan kullanıcıların IP (Internet Protocol) bilgileri saklı tutulmaktadır. İstenildiği zaman yetkili mercilere verilebilir. Yorumlar, kullanıcıların sorumluluğundadır.

Keyifli gezintiler ve sağlık günler dileriz.

Nano Teknoloji nedir?

"Dünyadaki bütün filmleri veya bütün kitapları tek bir cd üzerinde toplamak mümkün mü? Bu soruya biraz da kafa karışıklığı içerisinde hayır cevabı verebilirsiniz. Evet bu ütopik, inanılmaz gibi gelen hayaller nano teknolojiyle mümkün olabilecek. Bilim adamları nano teknoloji sayesinde imkansız gibi görünen pek çok buluşa imza atabilecekler"

 

Nano: Santimetre, metre gibi bir ölçü birimidir. Nano, 1 milimetrenin milyonda 1'i demektir. Elmas ve kömür karbon atomlarını oluşturur. Fakat milyonlarca ton kömür verseniz kaşıkçı elmasını alamazsınız. Elması farklı kılansa onu oluşturan karbon atomlarının dizilişidir. Elmasta karbon atomları daha sık ve düzenli ancak kömürde ise daha düzensiz ve seyrektir. İlerde bilim adamları nano teknoloji ile bu dizilişle oynayabilecek, kömürden elmas elde edebilecekler.

Nano teknoloji, NASA tarafından ilk defa 1996 tarihinde kullanılmaya başlandı. Mars araştırmaları da nano teknoloji ile mümkün oldu. Çin hükümeti sadece bu teknolojiyi kullanacak bir milyon bilim adamı yetiştirmeye başladı.

Türkiye'de nano teknoloji üzerine yapılan çalışmada, saç telinin üzerine yazı yazılması gerçekleştirildi.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Sabancı Üniversitesi Nanoteknoloji Araştırma Merkezine ve Bilkent Ulusal Araştırma Merkezlerini ziyaret etti. Saç telinin üzerine yazılan ismi inceledi. "Türkiye nano teknoloji'de öncü devletlerden biri olacaktır" dedi.

Jinsei Kolye nedir?

Jinsei, nano teknoloji ile üretilmiş olup elektromanyetik dalgaların vücuda olan zararlarını engellemeye yardımcı olan bir üründür.

Uzmanlar insan sağlığını ciddi anlamda tehtit eden radyo frekansların zararlarından bahsediyorlar. Bir taraftan gelişmiş teknoloji'den yararlanırken, diğer taraftan radyo frekans dalgaları yayan, cep telefonu, radyo ve telefon vericileri, baz isyasyonları, bilgisayarlar, kablosuz internet antenleri, uydu antenleri, mikro dalga fırın, saç kurutma makinası vb. cihazlar'ın yaydığı tehlikelere işaret ediyorlar. Bu frekans dalgaları, vücudun enerjisini ve direncini düşürüyor, hücrelerin hastalıklara karşı mücadele etmesine de engel oluyorlar.

 

"Sağlık, Sağlıklı iken korunur." Araş. Psikolog Civan İLCİ

Vücuttaki her organın kendine ait enerjetik bir ritmi vardır. Bu ritimlerin dışına çıkıldığında vücutta tahribat başlamaktadır.Bilim adamları hastalıkları insanların yarattıklarını söylüyorlar. Endişe ile birlikte aşırı düşünmek, sıkıntı dalak enerjisini keser. Dalağın enerjisini kesmesi; depresyon, huzursuzluk, iştah azalması, yorgunluk, eklem ve kemik ağrıları, karın şişliği, bayanlarda adet dönemi bozukluğu, baş ağrılarına sebebiyet verir. Üzüntü ve yas ise akciğerlerin enerjisini bozuyor ve solunum yolları sıkıntıları başlayabiliyor.

Evrendeki herşeyin özü kuant (en küçük enerji birimi) adı verilen enerji zerrecikleridir. Gözümüz ile gördüğümüz herşey, algıladığımız canlı yada cansız varlıklar kuant denilen zerreciklerin belli sayıda yoğunlaşmasıdır. Vücudu kan damarları gibi saran "nadi" dediğimiz enerji kanalları ile bu enerji dolaşır. Belli şekillerde enerji meridyenleri oluşturur. Bu meridyenlerin başlangıç ve bitiş noktaları, özel enerji tetikleme noktaları olduğu kadar, enerji beslemesi yapacağı organ ve sistemleri işaret eder.
Eğer yaşam enerjiniz düşükse veya dolaşımında bir tutukluk varsa hastalıklara daha açık olursunuz. Enerjiniz yüksek olduğunda ve rahatça aktığında; daha az hastalanır ve sağlığınızı uzun süre koruyabilirsiniz.

Kişisel Auro adlı kitabın yazarı Dr. Dora Kunz, "Vücuttaki her organ, esiri alanda kendisine denk gelen enerjetik ritme sahiptir. Çeşitli organ küreleri arasında, sanki bir aktarım işlevi varmış gibi değişik ritimler karşılıklı etkileşmektedir."

Ajda Pekkan:
 "Bana bu kolyeyi Dr. Ender SARAÇ tavsiye etti ona mütesekkirim, vucudumdaki degisikligi aninda hissettim suan çok daha zinde, çok daha formumdayım Ender Saraç'a teşekkür ederim. "

Radyo frekans dalgaları öldürebilir!

Ünlü doktor Mehmet ÖZ, cep telefonunun zararlarını şöyle özetliyor. Başımıza dolu bir silah dayanamayız. Ama aynı kapıya çıkan bir şeyi her gün yapıyor olabiliriz farkında bile olmadan. Amerikada 270 milyondan fazla insan belkide rus ruleti oynuyor hemde cep telefonlarıyla. 21.000'den fazla yetişkin 1500'den fazla çocuk her yıl beyin timöründen tehşis ile yüzleşiyor ve araştırmacılar sebebini cep telefonlarıyla konuşmalarına bağlıyor. Bilim adamları radyo frekans dalgalarının bu konuda çok etkili olduğunu söylüyor. Üstelik bu sadece beynimizde olmayabilir. İyi haber radyasyon tehlikesini azaltma şansımız var ne yapacağımızı biliyorsak..." diyor.


Ender Saraç, "Ben takıyorum yararınıda görüyorum. Bu konuda bilimsel araştırmalarda halen sürüyor en azından ne yapabilsek kardır" demiştir. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi