AK Parti Borçka Belediye Başkan Aday Adayları birlik mesajı ile gövde gösterisi yaptı

Bülent Atasert – Adalet ve Kalkınma Partisi İl Genel Meclisi Üyeliğine, Borçka Belediye Başkanlığına, Belediye Meclis Üyeliğine aday adaylıklarını açıklayan adaylar birlik, beraberlik mesajı ile gövde gösterisi yaptı.

AK Parti Borçka Belediye Başkan Aday Adayları birlik mesajı ile gövde gösterisi yaptı
AK Parti Borçka Belediye Başkan Aday Adayları birlik mesajı ile gövde gösterisi yaptı Hayrettin Yavuz

        

            AK Parti Borçka İlçe Teşkilatı tarafından Ekmek Teknesinde verilen yemekli tanıtımda AK Parti Artvin İl Başkanı Av. Erkan Balta, İl Başkan Yardımcıları Fikret Erdoğan, Fatih Tahtalı, İlçe Başkanı Şükrü Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Saruhan, Kadın Kolları İlçe Başkanı Elif Gül, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Yönetim Kurulu Üyeleri, Borçka Belediye Başkan Aday Adayları, İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayları, Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları ve çok sayıda Borçka halkı katılım sağladı

Yemek ikramı sonrasında AK Parti Borçka İlçe Başkanı Şükrü Ertürk tarafından yapılan konuşmada; “Değerli İl başkanım, değerli aday adaylarımız ve basın mensubu arkadaşlarım. Öncelikle hepinize katılımlarınızdan dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bildiğiniz gibi yaklaşan yerel seçimler öncesi aday adaylıklarımız açıklandı ve Borçka ilçemizden Borçka Belediye Başkanlığına 8 aday adayımız var. 1 Kasım itibari ile sona eren aday adaylık kayıt süreci sonrası hafta sonu cumartesi günü temayül yoklaması yapılacak ve partimizin adayı belli olacaktır. Buradan şunu belirtmek istiyorum. Adayımız kim olursa olsun hedefimiz belediye başkanlığıdır. Allah nasip kısmet derse 31 Mart sabahı Ak Belediye ile ak bayrağımızı dalgalandıracağız. Hedefimiz budur. Bunun için örgütümüzün hangi adayla olursa olsun hedefinin belediye olacağını unutmamalıyız. Tekrardan hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyor en kalbi muhabbetlerimle selamlıyorum” dedi.

İlçe Başkanı Şükrü Ertürk’ün konuşmasının ardından Borçka Belediye Başkan Aday Adaylarından sırasıyla Hasan Aydın, Yüksel Çil, Aslan Atan, Murat Keskin, Yaşar Alparslan, Melahat Korkuoğlu Sevimli ve Bahattin Kös tarafından kendilerini kısa bir konuşmayla tanıttılar.

Aday adaylarının kendilerini tanıtmasının ardından AK Parti İl Başkanı Ertunç Erkan Balta tarafından yapılan konuşmada “Konuşmalarıma başlamadan önce sizlere değerli büyüğümüz AK Parti Artvin Milletvekilimiz İsrafil Kışla’nın saygı ve selamlarını iletmek istiyorum. Değerli dostlarım zamanımız çok az, aday adaylarımız hazırlıklarını yapacak. Kamuoyu yoklaması yapılacak, önümüzdeki Cumartesi günü temayül yoklaması yapılacak. Artvin genellinde en çok aday adayı olan tek yer Borçka’dır. Kim olursa olsun bizim adayımız tek kişi olacak ve Borçka’nın geleceği için ne yapmamız gerekiyorsa onu yapmak için çalışacağız. En kötü adayımız bile en iyi CHP ve MHP’liden daha iyi başkanlık yapar.
AK belediyelerin hizmetlerine bir bakın. Gidin bir bakın Arhavi belediyesine 10 yılda 2 bin metre kare parke döşenmişken AK belediyeye geçtikten sonra 5 bin metre kare parke döşemesi yapıldı. İktidar belediyesi olmak veli nimettir. 3 dönem aynı başkan seçiliyorsa üzerinde bilimsel araştırma yapılması gerekiyor. Yaklaşık 3 dönemdir Borçka’ya hiç bir hizmet vermeyen birinin üst üste seçilmesi bence çok dikkat çekicidir. Nasıl oluyor da hizmet alamayan birisi gidip de yine aynı belediyeye oy veriyor. Hepimiz Borçka’ya borçluyuz ve bu borcumuzu da 30 Mart akşamına kadar ödemek zorundayız.

Soruyorum var mıyız hep birlikte tarih yazmaya ve yürümeye? Var mıyız AK belediyeli günlere? Bu vesile ile Borçka ilçesinde 8 aday adayımız var kim seçilirse seçilsin küskünlük olmaması lazım. Çünkü herkes bir hedef için buradayız oda AK Belediyeyi Borçka’ya kazandırmak olduğundan dolayı aday adaylarımızın hepsine başarılar diliyorum. Bu yemekte emeği geçenlere, birlik beraberliğimizi temin edenlere vede teşkilatımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İl Başkanı Balta’nın konuşmasının ardından aday adaylarının tanıtım yemek toplantısı sona erdirildi.

AK Parti Borçka Belediye Başkan Aday Adayları birlik mesajı ile gövde gösterisi yaptı 4AK Parti Borçka Belediye Başkan Aday Adayları birlik mesajı ile gövde gösterisi yaptı 1 AK Parti Borçka Belediye Başkan Aday Adayları birlik mesajı ile gövde gösterisi yaptı 2AK Parti Borçka Belediye Başkan Aday Adayları birlik mesajı ile gövde gösterisi yaptı 3

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi