Ordu'yu Geleceğe Taşıyacağız

Ak Parti Altınordu Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Hülür, iddialı konuştu.

Ordu'yu Geleceğe Taşıyacağız
Ordu'yu Geleceğe Taşıyacağız Hayrettin Yavuz

Ak Parti Altınordu Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Hülür, Ordu’yu modern ve daha yaşanabilir bir kent yapmak için çalışacaklarını söyledi. 

Ordu’nun yapımı devam eden Ordu Giresun Havalimanı, Karadeniz Akdeniz Yolu, Ordu Çevre Yolu gibi dev projelerle geleceğinin aydınlık olduğunu belirten Hülür, “Ordu’yu geleceğe taşımak ve tüm bu projelere kenti hazırlamak için aday oldum” dedi. Ordu ilinin ekonomik ve kültürel olarak Karadeniz’in parlayan yıldızı olmaya aday bir il olduğunu belirten Hülür, “ Belediyecilik deneyimimi Ordu ilimizle buluşturmak için aday oldum. Bilgi ve tecrübemle şehrimiz için en iyi projeleri hayata geçireceğiz. Partimizin Genel Başkanı ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan Bey’in bu görevi bize layık görmesi halinde var gücümüzle çalışıp Ordu’yu Ak Belediyecilikle tanıştıracağız” diye konuştu.

KENT DOKUSUNU ORTAYA ÇIKARACAĞIZ

Ordu ilinin her geçen gün büyüyüp geliştiğini dile getiren Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Hülür, “Tüm bu gelişmelere ayak uyduracak projelerle, şehrin 50 değil 100 yılını planlayan projeler ortaya koyacağız. Şehirde kent dokusunu tekrar yaratmak öncelikli hedefimiz olacak. Vatandaşlarımız bu şehirde yaşamaktan mutlu olacak. Ordu ilinin sorun ve çözüm önerilerini bilen birisi olarak hizmete talibim” diye sözlerini tamamladı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi