Yaklaşık 7000 Bin Kişiye Aşure İkram Edildi

Ordu Belediyesi Muharrem Ayı nedeniyle Ordululara Aşure ikram etti.

Yaklaşık 7000 Bin Kişiye Aşure İkram Edildi
Yaklaşık 7000 Bin Kişiye Aşure İkram Edildi Hayrettin Yavuz

 Ordu Belediyesi mübarek Muharrem ayı nedeniyle Ordululara aşure ikram etti. Kentin 4 farklı noktasında yapılan aşure ikramına Başkan Seyit Torun, Belediye Başkan Yardımcıları Özer Karadağ,  Ergun Alaybeyoğlu, Cengiz Okur ve Belediye-İş Sendikası Başkanı Selim Yöndem'de katıldı.

                Sırrıpaşa Caddesi 19 Eylül İlkokulu yanı, Cumhuriyet Meydanı, Tahıl Pazarı, ve Yeni Mahalle İsmetpaşa Caddesinde bulunan görevliler tarafından gerçekleştirilen Aşure Dağıtımına Ordulular yoğun ilgi gösterdi.

                Başkan Seyit Torun bu ayın manasına ve ehemmiyetine uygun olarak anılmasına katkıda bulunmak için Ordululara aşure ikramında bulunduklarını belirterek, “İslam aleminin kutsal günlerinden olan (Allah’ın Ayı) olarak adlandırılan Muharrem Ayı’nın tüm inananlara hayırlar getirmesini diliyorum. Bu özel günlerin ilimize bolluk ve bereket getirmesini temenni ediyorum. Bizler uzun zamandır bu topraklarda hep birlikte yaşıyoruz ve birbirimizden ayrılamayız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada hep birlikte, tek yürek olarak bu ülkenin geleceği için çalışmalıyız" şeklinde konuştu.

 

 


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi