MHP ADAYI SERDAR ATEŞ "hiç bir zaman karnımızdan konuşmadık "

Milliyetçi Hareket Partisi Gölköy belediye başkan adayı Serdar Ateş Gölköy’ün merkez ve beldeleriyle beraber nüfusunun önemli ölçüde göç ettiği söyledi.

MHP ADAYI SERDAR ATEŞ
MHP ADAYI SERDAR ATEŞ Hayrettin Yavuz

 

Nüfus yoğunluğunun azalması nedeniyle ilçe merkezinde ve beldelerde esnafın can çekiştiğini belirten Ateş yaptığı açıklamada; “Gölköy esnafının durumu içler acısı. Her üç esnaftan birisi neredeyse ya avukatlık ya da hacizlik. Hükümetin son iki yıldır esnafın borçlarını rahatlatacak bir uygulama yapmaması nedeniyle esnaf 2014’e krizle girmiş olacak. 
Esnaflarımızın yanı sıra ilçemizde geçimini fındık ve hayvancılıkla temin eden vatandaşlarımız adeta bankalara kredi batağına yüklenerek hükümetten borçların yeniden yapılandırılması için yardım beklemektedirler. Özellikle büyükbaş hayvancılık ve arıcılık yapan vatandaşlarımızın sorunları da hala çözüm bekliyor” dedi.
 KARNIMIZDAN KONUŞMADIK
 Gölköylülerin 2014’ün 30 Martını AKP’ye hesap sormak için sabırsızlıkla beklediklerini sözlerine ekleyen Ateş şöyle devam etti” MHP olarak Ordu’da 15 ay önce bir meşale yaktık. Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Cemal Enginyurt ve MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçelinin kapanan beldelerin MHP iktidarında yeniden açılacağının sözleri Gölköy’de memnuniyetle karşılanmıştır. 
Gölköy merkez olmak üzere ilçemizde kapanan beldeler bu söz üzerine umutla, heyecanla MHP’yi Ordu’da ve Gölköy’de iktidara taşıyacağı günleri bekliyor. Biz bir ekip olarak ortaya çıktık. Bugüne kadar yaptığımız açıklamalarda verdimiz sözlerde hiçbir zaman karnımızdan konuşmadık. Bugüne kadar vatandaşlarımıza hep yapacağımız sözleri teminat olarak saydık. Ordu’da güçlü bir MHP ile ilçelere ve beldelere can gelecek, kan gelecek.
 GÖLKÖY İÇİN PROJELERİMİZ HAZIR
 Gölköy için projelerimiz hazır hedeflerimiz belli. Biz geceyi gündüzümüzle bir ettik 24 saat localarda lüks salonlarda değil tabanda vatandaşımızın hep yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. Gölköy halkı bize inandı. Bizde halkımıza inanarak ve güvenerek hizmet yolunda devam etmekteyiz. 
Gölköy’e belediyecilik anlayışı MHP ile gelecektir. Benden olmayan, bizden olmayan anlayışını MHP yok edecektir. Gölköy belediyesi MHP iktidarında istihdam üzerine istihdam koyacak bir yapıya sahip olacaktır. Biz artık gün sayıyoruz 2014’ün 30 Martını bekliyoruz. Ve diyoruz ki güçlü bir Ordu için artık söz millette. Gölköy de güçlü bir iktidar için sıra MHP de. Halkımızın gösterdiği güven asla boşa çıkmayacaktır.”

 


Kaynak:Ordu gazete
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi