Orduya Farklı Bir Bakış. Sanal Tur Hizmetinizde…

Ordu Belediyesi, hizmetlerini ve yapısını halkla paylaştığı internet sayfasında yeni bir uygulamayı halkın hizmetine sundu. www.ordu.bel.tr adresi üzerinden yayın yapan Ordu Belediyesi 3 boyutlu Sanal Tur’la kentin her noktasını gözler önüne seriyor.

Orduya Farklı Bir Bakış. Sanal Tur Hizmetinizde…
Orduya Farklı Bir Bakış. Sanal Tur Hizmetinizde… Hayrettin Yavuz
 

Tarihi, Turistik, sosyal ve Kültürel yerler, Belediye Hizmetlerinin yürütüldüğü alanlar, kentin önemli mekanlarını üç boyut teknoloji ile hizmete sunan Ordu Belediyesi, bu görüntüler üzerinde de bilgi ekranı ile istenirse kullanıcıyı bilgilendiriyor.

Müzik eşliğinde mekanları tanıtan 360 derece Sanal Tur, hem görsel olarak hem de sunum şekli ile büyük ilgi toplarken, kentin tanıtımına da önemli bir katkı sağlıyor.

Başkan Seyit Torun, hizmete sunulan Sanal Tur’la ilgili yaptığı açıklamada “Hızlı ve yüksek kaliteli sanal tur ile ziyaretçilerimize kenti gerçekçi olarak yansıtmaktayız. Ziyaretçilerimiz girdikleri bölümlerde sanki oradaymış gibi rahat bir şekilde gezebiliyor ve mekanlar hakkında gerçekçi bilgilere sahip olabiliyorlar. Teknolojinin gelişimi ile birlikte Ordu Belediyesi olarak her türlü imkandan faydalanarak daha farklı hizmetler ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Sanal Tur’da bunlardan sadece birisidir” dedi.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi