AĞA GELDİ HAMARAT GİTTİ

Ak Parti Ordu İl Başkanlığı'nın Büyükşehir Belediyesi başkan adayı ve ilçe belediyelerinin başkan adaylarının belirlenmesi için yaptığı temayül yoklamasına katılan AKP Ordu Milletvekilleri İdris Naim Şahin ve Mustafa Hamarat arasında soğuk rüzgârlar esti

AĞA GELDİ HAMARAT GİTTİ
AĞA GELDİ HAMARAT GİTTİ Hayrettin Yavuz
 

Ak Parti Ordu İl Başkanlığı'nın Büyükşehir Belediyesi başkan adayı ve ilçe belediyelerinin başkan adaylarının belirlenmesi için yaptığı temayül yoklamasına katılan AKP Ordu Milletvekilleri İdris Naim Şahin ve Mustafa Hamarat arasında soğuk rüzgârlar esti. Ordu Atatürk Spor Salonu'nda Büyükşehir Belediyesi başkan adayı ve ilçe belediyelerinin başkan adaylarının belirlenmesi için yaklaşık 3 bin 500 delegenin katılımıyla gerçekleştirilen temayül yoklaması sırasında İdris Naim Şahin’in salona girmesiyle birlikte Mustafa Hamarat salonu terk etti.

Şahin’in adı listede çıkmadı 

Eski İçişleri Bakanı ve AK Parti Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin de salona gelerek, kaydının bulunduğu Altınordu sandığında oy kullanmak için sandık görevlilerine TBMM'den aldığı kimliği verdi. Şahin'in adının hazirun listesinde olmadığı anlaşılınca sandık görevlileri durumu Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş'la paylaştı. Elitaş'ın 'oy kullanabilir' onayından sonra Şahin'in ismi el yazısıyla listeye yazıldı. Bu esnada bir süre salonda bekleyen Şahin ile başında kasketi bulunan bir delege arasında ilginç diyalog yaşandı. Kasketi alarak başına koyan ve tekrar geri veren Şahin, sonra sandık başına gidip "Hayırlı olsun" diyerek oy zarfını sandığa attı.  AK Parti Ordu milletvekilleri İdris Naim Şahin ve Mustafa Hamarat ile İstanbul Milletvekili Enver Yılmaz'ın Büyükşehir Belediyesi Başkanı aday adayı olabileceği ileri sürüldü. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi