Haluk Levent Bir Kez Daha Artvin Halkıyla Buluştu

80. Yıl Yüzme Havuzu ve Eğlence Kompleksinin Artvin halkıyla buluşturduğu, Anadolu Rock müziğin önemli temsilcilerinden Haluk Levent muhteşem bir konsere imza attı.

Haluk Levent Bir Kez Daha Artvin Halkıyla Buluştu
Haluk Levent Bir Kez Daha Artvin Halkıyla Buluştu Hayrettin Yavuz

 

Anadolu Rock müziğin önemli temsilcilerinden Haluk Levent 80. Yıl Yüzme Havuzu ve Eğlence Kompleksi organizasyonunda bir kez daha Artvin’e gelerek muhteşem bir konsere imza attı. Artvin Barosu ve Türkiye Barolar Birliği’nin birlikte hazırladıkları Gürcistan ile Türkiye Arasında Yaşanan Hukuki Sorunlar, Kadına Yönelik Şiddet konulu iki panelin ardından Haluk Levent konseri gerçekleştirildi.

Saat 20.00’de 80. Yıl Yüzme Havuzu ve Eğlence Kompleksinde gerçekleşen konsere gençler büyük ilgi gösterdi. Sanatçı Haluk Levent ilk başlarda yaşadığı ses sorunu nedeniyle, 19 yıllık sanat yaşamının en enteresan anını yaşadığını belirterek; ”Girişte söylediğim şarkıda sesim geldi mi bilmem. 19 yıllık sanat yaşamımda bugün çok enteresan bir konserdeyim. Ama olsun. Düzelecek umudumla devam edeceğim.” dedi.

Konser esnasında kimsenin inancına karışılamayacağını, nasıl ibadet edeceğinin din ve vicdan hürriyeti güvencesinde olduğu gibi kimsenin dekoltesine de karışılamayacağını belirterek Nesiminin “Haydar haydar” türküsünü söyledi. Özellikle son günlerin flaş konusu kız erkek aynı evde tartışmasına da değinen sanatçı, kimsenin ev içindeki özel yaşamına karışma hakkının olmadığını söyleyerek konserine devam etti.  İki saat süren konser öncesi Ankara Barosu avukatlarından Gelincik Projesi Başkanı Av. Hilal Akdeniz sanatçıya katkılarından dolayı bir plaket verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi