YILIN BÜROKRATI

Yalova Üniversitesi Genel sekreteri Adem Taşcı 2013 yılı YILIN BÜROKRATI seçildi

YILIN BÜROKRATI
YILIN BÜROKRATI Hayrettin Yavuz
 
 

 

         Değerli hemşerimiz içimizden biri olan Yalova Üniversitesi Genel Sekreteri Adem Taşcı merkezi Ankara’da bulunan Çağdaş Demokratlar Birliği Derneği tarafından Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 90.Yılı münasebetiyle düzenlenen Yılın Adamları ödül töreninde “Yılın Bürokratı” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Klasik Türk Müziği Korosu Müdürü Necmettin Akben’in sunduğu törende Yılın Bakanı, Milletvekilleri, Belediye Başkanı, Rektörü, Bürokratı, İşadamı, Sivil Toplum Lideri olmak üzere toplam 16 kategoride ödül verildi.

26 Ekim 2013 günü Ankara’da Hak-İş Konfederasyonu Genel Merkezi konferans salonunda düzenlenen ve çok sayıda siyasetçi, gazeteci, yazar, akademisyen ve bürokratın katılımıyla gerçekleştirilen törende Adem Taşcı’ya ödülünü Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu takdim etti.

 Adem Taşcı Kimdir:

                         1964 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi’ne bağlı Sakarya Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Erzurum-Laleli’de bulunan 29.P.Tüm. 202 Mknz. A. Tank Taburunda yedek subay olarak askerlik görevini tamamladıktan sonra 1989 yılında İTÜ’ye bağlı Tuzla Denizcilik Yüksek Okulu’nda (Denizcilik Fakültesi) mühendis kadrosunda çalışma hayatına başladı. 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Makine Mühendisliği Programında Yüksek Lisans eğitimini tamamlayarak Makine Yüksek Mühendisi unvanını aldı. Ulusal dergilerde yayınlanmış 12 adet makalesi ve yayınlanmamış bir ders notu bulunmaktadır. İTÜ’de yaklaşık 20 yıl değişik idari birimlerde görev aldıktan sonra Yalova Üniversitesi’ne Genel Sekreter olarak atandı.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi