İMAMOĞLU ‘ERKEN’ DAVRANDI

BUNU DA GÖRDÜK başlığı ile yayınladığımız habere TEKZİP talebi gönderen CHP Beylikdüzü Belediye Başkan aday adayı Ekrem İmamoğlu, “İMAMOĞLU-2” ile “BEYKONAKLARI KAMBUR OLDU” haberlerimize bugüne kadar SESSİZ kalarak TEYİT mi etmiş oldu?

İMAMOĞLU ‘ERKEN’ DAVRANDI
İMAMOĞLU ‘ERKEN’ DAVRANDI Hayrettin Yavuz

“BUNU DA GÖRDÜK” başlığı ile www.bizimbakis.com isimli internet sitesinde yayımlananve bizimde flaş haber konusu yaptığımız“İMAMOĞLU BEYLİKDÜZÜ'NDE BULUNAMADI(!) 1-2-3 Nisan 2014 tarihlerinde 3 gün devam edecek 4'üncü duruşmaya, daha önce tanık olarak çağrılmış olan ve çağrı daveti ulaştırılamayan(!) CHP'nin Beylikdüzü Belediye Başkan Aday Adayı Ekrem İmamoğlu'nun zorla getirilmesine mahkemece karar verildi” şeklinde yer alan haberimize, CHP’nin Beylikdüzü Belediye Başkan Aday Adayı Ekrem İmamoğlu, avukatı Turan Taşkın Özer (CHP Beylikdüzü İlçe Yönetim Kurulu Üyesi) marifetiyle haberin internet sitemizden kaldırılmasını ve TEKZİP yayımlamamızı TALEP ETTİ.

‘KEYFİ’ TEKZİP YAYIMLAMIYORUZ!

İmamoğlu’nun avukatı Turan Taşkın Özer’in tarafımıza ‘e posta’ vasıtasıyla gönderdiği talep yazısında; “Haberimizin aslen gerçek dışı olduğunu, haberde adı geçen Ekrem İmamoğlu’nun hukuka aykırı şekilde ilişkilendirildiği ve geçerli belgeye dayandırılmadığını” İDDİA etmesi kendisini ve müvekkilini bağlamış oldu.

İmamoğlu ve avukatı haklarını ararlar mı bilinmez, ama bizimbakış olarak bizler yasal haklarımızı sonuna kadar kullanacağız. Çünkü bizimbakış belgesiz haber yapmaz, çamur atmaz. Haberlerimizin tümünde olduğu gibi bahis konusu olan haberin de belgesi arşivlerimizde yerini almıştır ki, biz bu belgeye dayanarak bu haberi yaptık.

bizimbakış olarak bugüne kadar herhangi bir konuda TEKZİP yayımlamak zorunda kalmadık. Mahkeme kararı olmadan TEKZİP yayımlamayacağımızı belirtir, varsa haklı gerekçeleri yasal yolların açık olduğunu kendilerine hatırlatırız. 

DİĞER HABERLERİMİZ DEMEK Kİ DOĞRUYDU!

 “İMAMOĞLU-2” ile “BEYKONAKLARI KAMBUR OLDU” haberlerimize bugüne kadar bir tepki vermeyen CHP Beylikdüzü Belediye Başkan Aday Adayı Ekrem İmamoğlu’na, “Bu haberlerimizi doğru mu kabul ettiniz?” diye açıkça soruyoruz.

MAHKEME ZABITLARINDA, ZORLA…

AKP Beylikdüzü Belediye Başkan Aday Adayı Vehbi Orakçı’nın yargılandığı Bakırköy 6.Ağır Ceza Mahkemesi’nin (2012/246 esas) 5 Kasım 2013 tarihli kararının 10. Maddesinde “… Çağrı kâğıdı tebliğ olunamayan tanık Ekrem İmamoğlu’nun dahi duruşma günü olan 03.04.2014 tarihinde zorla getirilmelerine” şeklinde zabıtlarda yer aldığını hatırlatır, bu karar neticesinde yaptığımız habere tekzip yayımlamamızı talep etmelerini tebessümle karşıladığımızı ifade eder, kamuoyunun takdirine bırakırız. 

- See more at: http://www.bizimbakis.com/index.php?haber=597#sthash.xDK9YbMt.dpuf

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi