İçişleri Bakanlığı'ndan sosyal medya atağı

İçişleri Bakanı Muammer Güler'in ve Bakanlığın sosyal medyada kullandığı adreslerin tanıtımı için 2 afiş hazırlandı. Vatandaşlar, bu adreslerden Bakan Güler'e ulaşıp yorum ve önerilerini aktarabilecek.

İçişleri Bakanlığı'ndan sosyal medya atağı
İçişleri Bakanlığı'ndan sosyal medya atağı Hayrettin Yavuz

 

İçişleri Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliğince hazırlatılan afişlerde Bakan Güler'in 6, Bakanlığın ise 3 hesabına yer verildi.

Tüm illere gönderilecek, "Bakanlığımızı ve Bakan Muammer Güler'i Sosyal Medya'da takip edin" sloganıyla hazırlanan afişlerde, Bakanlığın Twitter'deki /TC_icisleri, Facebook'taki /TC.icisleri ve Youtube'daki /icisleribasin adresleri ile Bakan Güler'in kullandığı Twitter adresi /BakanGuler, Facebook'taki /BakanMuammerGuler, Youtube'daki /BakanGuler, Googleplus'taki /BakanGuler, İnstagram'daki /BakanGuler ve Flickr'daki /BakanGuler adresleri yer aldı.

Afişlerde, 'Bakanlığımızın ve Sayın Bakanımız Muammer Güler'in çalışmalarını sosyal medyada takip edebilir, yorum ve önerilerinizi yazabilirsiniz' ifadeleri yer aldı.

Vatandaşlar, bu adresleri kullanarak İçişleri Bakanlığı ile Bakan Muammer Güler'e ulaşıp, öneri ve yorumlarını dile getirebilecek.

Öte yandan, Bakan Güler'in Twitter'deki hesabını 44 bin 780 kişinin takip ettiği belirtildi.Kaynak: İçişleri Bakanlığı'ndan sosyal medya atağı - Güncel - Star Gazete http://haber.stargazete.com/guncel/icisleri-bakanligindan-sosyal-medya-atagi/haber-805357#ixzz2kLC57ZyW

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi