Genel Sekreter Aydın Da Aday Adayı

Ordu İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Selami Aydın, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday adaylığı başvurusunu yapacağını söyledi.Ordu Gazeteciler Cemiyeti ve Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği’nde düzenlediği..

Genel Sekreter Aydın Da Aday Adayı
Genel Sekreter Aydın Da Aday Adayı Hayrettin Yavuz

 

Ordu İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Selami AydınOrdu Büyükşehir Belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday adaylığı başvurusunu yapacağını söyledi.

Ordu Gazeteciler Cemiyeti ve Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği’nde düzenlediği basın toplantısıyla aday adaylığı başvurusunu yapacağını belirten İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Selami Aydın, “30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçiminde Büyükşehir AK Parti’den Belediye Başkanlığı aday adaylığı müracaatımı yapmaya karar verdim” dedi.

“Bu kararımı almazdan evvel, kent kamuoyunu oluşturan, belirli ortamlarda bizimde ismimizin büyükşehir adaylığı için geçtiğini duyduk” diyen Selami Aydın, “Bütün bu seslere kulak vererek, bende büyükşehir belediye başkanı olarak, bu güzel ilimize, hemşerilerime hizmet etmenin ayrıcalığını onurunu, 2 yıldır yaşıyorum ama bu onur ve gururun devam etmesinin gerekli olması kararına vardım. Uzunca bir zaman bunu çalışma arkadaşlarım ve çevremdekiler ile sorguladım. Bunu kentin siyasi erkleri ve milletvekillerimiz ile görüşerek böyle bir niyetim olduğunu son on gün içerisinde paylaşarak Pazar günü itibariyle kararımı verdim. Bunu da bugün Ordululara ilan etmiş bulunuyorum. İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevimden yarın itibariyle istifa edeceğim. Perşembe günüde AK Parti Ordu İl Başkanlığı'na resmi başvurumu yapacağım” şeklinde konuştu.Kaynak: http://www.hakimiyet.com/ordu/genel-sekreter-aydin-da-aday-adayi-h216262.html#ixzz2jh0iv5FH 
Follow us: @hakimiyet42 on Twitter | Hakimiyetgazetesi on Facebook

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi