SARIGÜL’ÜN KİTABI ÇIKTI

CHP’nin muhtemel İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, hayatını kaleme aldığı ilk kitabı NE BİR EKSİK NE BİR FAZLA'yı 27 Ekim Pazar günü, saat 14:00’de, Bakırköy’de bulunan Marmara Forum AVM, Remzi Kitabevi’nde imzalayacak.

SARIGÜL’ÜN KİTABI ÇIKTI
SARIGÜL’ÜN KİTABI ÇIKTI Hayrettin Yavuz

Şişli Belediye Başkanı  ve CHP’nin muhtemel İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül’ün hayatını kaleme aldığı, “Ne Bir Eksik Ne Bir Fazla” isimli ilk kitabı Remzi Kitabevi’nden çıktı. 25 Ekim’de piyasaya çıkan kitaptan elde edilecek bütün gelir Sarıgül’ün kuruluşuna öncülük ettiği ve başarılı öğrencilere burs, mezunlarına iş garantisi veren Şişli Meslek Yüksek Okulu’na bağışlanacak.

Sarıgül kitabını 27 Ekim Pazar günü, saat 14:00’de, Bakırköy’de bulunan Marmara Forum AVM, Remzi Kitabevi’nde imzalayacak.

"Demokrasiye inananlar seçim sandığına küsmez!"

Mustafa Sarıgül, biyografisini kaleme aldı. Sarıgül, 1956 yılında Erzincanın Güngören Köyünde doğdu. Babasını ilk kez altı yaşında gördü. Ortaokulda bir hazır giyim firmasına çırak girdi. 16 yaşında CHP Gençlik Kollarındaydı. 20 yaşında yaylaya çıktı! CHP Gençlik Kollarının siyasi eğitim kampına... Kampı koruyayım diye gözcülük yaparken verem oldu. Türkiye’nin en genç milletvekili unvanını aldığında 30 yaşındaydı... 1994’te Şişli Belediye Başkanlığı seçimini yüzde 0.9 oy farkıyla kaybetti. Ağladı... Tam pes edecekti ki imdadına şu cümle yetişti: "Demokrasiye inananlar seçim sandığına küsmez!" Bir dahaki seçime kadar çalmadığı kapı, sıkmadığı el kalmadı. Ve başardı! Halen de başarmaya devam ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi