AKP; Şahin'in Özel Durumu Vardı

“mal bulmuş mağrip gibi” sosyal medya üzerinden , yazılı ve görsel basında bu durumu kullanmak isteyen, bizi eleştirmeye kalkıp bundan nemalanmaya çalışan, hemen yerel seçim sürecinde bu durumu kullanmak isteyen , muhalefet partili yetkililerine size ne

AKP; Şahin'in Özel Durumu Vardı
AKP; Şahin'in Özel Durumu Vardı Hayrettin Yavuz

AKP; Şahin'in Özel Durumu Vardı

Ak Parti Ordu İl Başkanlığından yapılan açıklamada "Milletvekilimiz Sayın Enver YILMAZ’dan bu konuda herhangi bir açıklama gelmezken; “mal bulmuş mağrip gibi” sosyal medya üzerinden , yazılı ve görsel basında bu durumu kullanmak isteyen, bizi eleştirmeye kalkıp bundan nemalanmaya çalışan, hemen yerel seçim sürecinde bu durumu kullanmak isteyen , muhalefet partili yetkililerine size ne oluyor, korkunun ecele faydası yok , hiç boşuna uğraşmayın buradan size ekmek çıkmaz, bizim birlik ve beraberliğimizi kimsenin bozmaya gücü yetmez.

İl Başkanlığımız tarafından yapılan açıklamada ; Son günlerde sosyal medyada ve bazı basın organlarında çıkan haberlerde İstanbul Milletvekili, 22. Ve 23. Dönem Ordu Milletvekili, Kurucu İl Başkanımız . Sayın Enver Yılmaz'ın Bayramın ikinci günü Son günlerde sosyal medyada ve bazı basın organlarında çıkan haberlerde İstanbul Milletvekili, 22. Ve 23. Dönem Ordu Milletvekili, Kurucu İl Başkanımız . Sayın Enver Yılmaz'ın Bayramın ikinci günü  İl Başkanlığı Odasında bulunan bakanımız sayın İdris Naim ŞAHİN’le görüşme isteğinde bulunduğu ve  kasıtlı olarak makam odasına alınmadığı haberlerini üzüntü ile takip ettik.

  Bu iddialar kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır.  Bakanımız Sayın İdris Naim ŞAHİN ,Bayramlaşma programından önce başkanlık odasında  özel bir durum için kısa süreli istirahatı söz konusu olmuş, Milletvekilimiz Sn.Enver YILMAZ görevliler tarafından kendisine arz edilen  bu durumu anlayışla karşılamıştır.

  Milletvekilimiz Sayın Enver YILMAZ’dan bu konuda herhangi bir açıklama gelmezken; “mal bulmuş mağrip gibi”  sosyal medya üzerinden , yazılı ve görsel basında bu durumu kullanmak isteyen,  bizi eleştirmeye kalkıp bundan nemalanmaya çalışan, hemen yerel seçim sürecinde bu durumu kullanmak isteyen , muhalefet partili yetkililerine size ne oluyor, korkunun ecele faydası yok , hiç boşuna uğraşmayın buradan size ekmek çıkmaz, bizim birlik ve beraberliğimizi kimsenin bozmaya gücü yetmez" denildi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi