Ordu valisi Kenan Çiftçi Gölköy ilçesini ziyaret etti

Ordu Valisi Kenan ÇİFTÇİ Gölköy'ü ziyaret etti. İlk olarak Kaymakamlığı ziyaret eden Sayın Vali Kenan ÇİFTÇİ’yi Kaymakamlık Hizmet binası önünde Kaymakam İsa BOLAT, İlçe Jandarma Komutan J. Yüzbaşı Serdar UZUNDAĞ, İlçe Belediye Başkanı Ali Kemal MERT ve protokol üyeleri karşıladı.

Ordu valisi Kenan Çiftçi Gölköy ilçesini ziyaret etti
Ordu valisi Kenan Çiftçi Gölköy ilçesini ziyaret etti Hayrettin Yavuz
ORDU VALİSİ SAYIN KENAN ÇİFTÇİ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
22 17:34:16 Ekim 2013
example1

 

      Kaymakamlık Makamında; Gölköy Kaymakamı

İsa BOLAT İlçenin genel durumu hakkında Sayın Vali Kenan ÇİFTÇİ’ye brifing sundu. Verilen brifingin ardından, Kaymakamlık Toplantı Salonunda daire amirleri, ilçe belediye başkanı, belde belediye başkanları ve köy ve mahalle muhtarlarıyla toplantı yaptı. Toplantıda ilçehakkındaki kurum müdürleri, ilçe ve belde belediye başkanların, muhtarların ve meslek kuruluşları temsilcilerinden ilçenin sorun ve ihtiyaçlarını dinledi.

         Daha sonra Sayın Vali Kenan ÇİFTÇİ, Kaymakam İsa BOLAT ve protokol üyeleri ile birlikte Gölköy Belediyesini ziyaret etti. Gölköy Belediye Başkanı Ali Kemal MERT tarafından Sayın Vali Kenan ÇİFTÇİ’ye ilçenin tarihi bir resmini hediye etti.

Sayın Vali Kenan ÇİFTÇİ, İlçe Kaymakamı İsa BOLAT ve protokol üyeleri ile birlikte Ulugöl’ü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi