Ordu´da 3 Yıl Garantili Yol Dökülmeye Başladı .

Ulubey ilçesine bağlı köylerde 3 yil garantili olacağı vaadiyle yapılan asfalt yollar üç yılını doldurmadan dökülmeye başladı.

Ordu´da 3 Yıl Garantili Yol Dökülmeye Başladı .
Ordu´da 3 Yıl Garantili Yol Dökülmeye Başladı . Hayrettin Yavuz
 medium font large font

  

2010 yılında, "Tüm köyleri asfalt ile tanıştıracağız" diyerek köy yollarında çalışma başlatıldı. Ulubey çevre köylerinde yapılan toplam 41 kilometrelik çift katlı emülsiyonlu sathi kaplaması upeks yol yapım ve kimyasalları şirketi tarafından 3 yil garantili olarak yapıldı.

 

Ak Parti milletvekili Enver Yılmazı’nda  köyü olan Ulubey’in Aydınlar Köyünde yapılan törenle başlatılan asfalt çalışması ve köyün  girişine bu yollar üç yıl garantilidir   tabelası asılmasına rağmen . Karadeniz´in hava şartları sıcak asfalta uygun olmadığı gözerdi edilince köydeki hesap çarşıya uymadı,Ulubeyin asfalt dökülen tüm köy yolları ise kullanılamaz hale geldi.

 

Yol asfaltlama yapım çalışmaları sırasında zamanın Ordu Özel İdare teknik işlerden sorumlu genel sekreter yardımcısı Namık Uzunlar sıcak asfaltın Karadeniz şartlarında uygun olmadığını dile getirince Ordu Milletvekili Enver Yılmaz tarafından sert bir dille uyarılmıştı.

 

Karadeniz Bayrak

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macahel'de kış
Macahel'de kış
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi
Uydudan yayın yapan Tv52 yerel televizyonunun binası mühürlendi